یوفا سی ال – نیمکت نشینی های ایسکو مدت هاست که حواشی زیادی برای وی و باشگاه رئال مادرید به وجود آورده است. در این بین گمانه زنی های روزنامه ها درمورد آینده این بازیکن خوش تکنیک اسپانیایی همچنان ادامه دارد.

ایسکو که تا اینجای فصل تنها ۱۲۷ دقیقه برای رئال به میدان رفته ، پس از کوئنترائو و ماریانو، کمتر از دیگر بازیکنان فرصت حضور در میادین را پیدا کرده است. وی که با وجود نیمکت نشینی در باشگاهش، به تیم ملی اسپانیا دعوت شده، در مصاحبه روز گذشته خود تایید کرد که ادامه این روند نیمکت نشینی باعث جدایی احتمالی او از رئال مادرید و تیم مورد علاقه اش خواهد شد.

کهکشانی ها فعلا تمایلی برای تمدید قرارداد این بازیکن نیز نشان نداده اند. او که سال ۲۰۱۳ با مبلغ هنگفت و سر و صدای زیاد از مالاگا به باشگاه مادریدی پیوست، به سرعت تبدیل به بازیکنی محبوب بین هواداران شد؛ اما افت شدید او باعث شد تا در بازی روز یکشنبه مقابل ایبار، در میان سوت های اعتراض زمین را ترک کند، از منابع نزدیک باشگاه خبر می رسد که این بازیکن از لحاظ روحی شرایط خوبی ندارد.

در این بین ۶ باشگاه اروپایی منتظرند تا ایسکو به آنها چراغ سبز نشان داده تا برای جذبش اقدام کنند. به ادعای آ.اس، یوونتوس ایتالیا، بیشترین اشتیاق را برای جذب این بازیکن دارد و حاضر است تا ۵۰ میلیون یورو نیز برای به خدمت گرفتن او هزینه کند، مبلغی که به احتمال زیاد سران مادریدی را وسوسه خواهد کرد. البته مالاگا، میلان، تاتنهام، آرسنال و منچستریونایتد، دیگر باشگاه های خواهان ایسکو هستند.