یوفا سی ال – در آخرین بازی از هفته نهم لالیگا اسپانیا امشب رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو میزبان اتلتیک بیلبائو بود که در پایان توانست با گل دقایق پایانی آلوارو موراتا، از این جدال سخت، پیروز از زمین بیرون آید.

شرح گل ها :

دقیقه ۷ : قوهای سفید مادرید به گل اول رسیدبازی رسیدند. پاس بلند عمقی زیبای مارسلو که تازه از بند مصدومیت رها شده با غفلت مدافعان بیلبائو در گوشه محوطه ۱۸ به ایسکو رسید و او با یک پاس زیبا کریم بنزما را در مرکز محوطه جریمه حریف تک به تک کرد و مهاجم حاشیه ساز فرانسوی با یک ضربه پای راست گل اول کهکشانی ها را به ثمر رساند.

دقیقه ۲۷ : اتلتیک بیلبائو موفق شد کار را به تساوی بکشاند.تعلل په په در محوطه جریمه و دیگر مدافعان مادریدی باعث شد توپ در مقابل دروازه به سابین برسد و وی با ضربه زیبا و تماشایی دروازه کیلور ناواس را باز کرد.

دقیقه ۸۳ : رئال مادرید توسط آلوارو موراتا اسپانیایی به گل برتری رسید. سانتر گرت بیل از سمت چپ در مقابل دروازه به موراتا رسید. ضربه او بار اول توسط دروازه بان مهار شد اما در ریباند توانست دروازه را باز کند. موراتا برای چندمین بار در این فصل ناجی رئال شد. با این نتیجه ، رئال مادرید ۲۱ امتیازی شد و به صدر جدول لالیگا رفت.

آمار بازی :