رایان گیگز بازیکن پیشین باشگاه منچستریونایتد و تیم ملی ولز در آخرین مصاحبه خود از علاقه خود به هدایت شیاطین سرخ و ولز گفته است. وی سابقه حضور بر روی نیمکت یونایتدی ها به عنوان کمک مربی نیز داشته است.

به گزارش بی بی سی اسپورت رایان گیگز میگوید مربی گری بر روی نیمکت منچستریونایتد آرزوی هر مربی است که بر روی نیمکت این تیم بشیند.

خبرنگار: شما دوست دارید تیم ملی را هدایت کنید یا نسشتن بر روی صندلی الودترافورد؟

گیگز:هرچند که نمیدانم این اتفاق می افتد یا نه به هر حال نمیدانم انتخاب سخت است ولی  من منچستر را بیشتر دوست دارم و اگر بین این دو باشد یونایتد بهترین گزینه است.

این وینگر ۴۹ ساله که ۲۹ سال حضور درجمع یونایتدها را داشت در تابستان با آمدن مورینیو به این باشگاه مجبور به ترک شیاطین سرخ شد. او بعد از اخراج لویز فن خال به صورت موقت جایگزین این مرد هلندی بود تا وقتی که مورینیو با این تیم قرار داد به ثبت رساند.

گیگز افزود: من در دوران ورزشی ام همیشه یک فرد پیروز بوده ام م میخوام در دوران مدیریتم هم به همان اندازه برنده باشم و بتوانم جام های قهرمانی زیادی را به همراه تیم به دست بیاورم و قهرمان لیگ برتر انگلیس شوم.

از اول پرسیده شد آیا روزی هدایت لیورپول را خواهد پذیرفت یا خیر که جواب داد:

نه! قطعا نه. بدون بی‌احترامی به باشگاه لیورپول، هرگز این اتفاق رخ نخواهد داد. در این صورت من همه دوستانم را از دست می‌دهم! لیورپول تیمی است که همواره برای من بزرگ‌ترین رقیب، محسوب می‌شد. زمانی که من کودک بودم، آن‌ها باشگاهی موفق محسوب می‌شدند که همه به دنبال آن بودند. لیورپول باشگاهی فوق‌العاده است اما رقابت بین ما بزرگ‌تر از آن است که من بتوانم مربی این تیم باشم. من در سن ۷ سالگی از کاردیف به سالفورد آمدم. در این اتمسفر شما با تنفر از لیورپول رشد می‌کنید. مطمئنم استیون جرارد هم همین حرف را در مورد هدایت منچستریونایتد خواهد زد. من همیشه یک یونایتدی بوده‌ام. مادربزرگم علاقه خاصی به این تیم، بچه‌های بازبی و جرج بست داشت. او نیروی محرکه من برای حضور در این باشگاه بود.