یوفا سی ال_ اینتر پس از چند هفته ناکامی، در نهایت موفق شد مقابل تورینو به یک پیروزی شیرین دست پیدا کند.  یاران ایکاردی که در هفته های گدشته نتوانسته بودند نتایج خوبی کسب کنند، سر انجام توانستند به پیروزی برسند. نراتزوری که در جورپه مه اتزا میزبان تیم قلدر تورینو بود، با دو گل ایکاردی موفق شد این تیم را شکست دهد و ۳ امتیاز ارزشمند این بازی را به حساب خود واریز کند.

در دقیقه ۳۵، مائورو ایکاردی مهاجم ارزانتینی اینتر موفق شد روی اشتباه جو هارت، دروازه تورینو را باز کند و تیمش را پیش بیندازد. تا پایان نیمه اول بازی پایاپای پیش رفت و دو تیم نتوانستند خطر خاصی ایجاد کنند.

نیمه دوم را تورینو بهتر اغاز کرد و شاگردان میهایلوویچ موقعیت هایی روی دروازه اینتر ایجاد کردند تا سرانجام، بلوتی موفق شد با یک حرکت رو به عرض و ضربه تماشایی، دروازه اینتر را باز کند و بازی را به تساوی بکشاند. در ادامه نراتزوری ها که به پیروزی در این دیدار نیاز مبرم داشتند، خود را به آب و آتش زدند تا در نهایت در لحظات پایانی، روی پاس پالاسیو، ایکاردی برای بار دوم دروازه تورینو را باز کرد تا تیمش را به این ۳ امتیاز مهم برساند. با این ۳ امتیاز اینتر با ۱۴ امتیاز در رده ی دهم جدول قرار گرفت.

آمار بازی :