یوفا سی ال – در آخرین بازی از هفته هفتم سری آ ، امشب آ اس رم موفق شد با نتیجه ۲ بر ۱ رقیب سرسختش اینتر را شکست دهد تا وضعیتش در جدول بهبود یابد.

از هفته هفتم رقابتهای فوتبال سری آ تیم های رم و اینتر به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۲-۱ به سود رم به اتمام رسید.

نیمه اول طوفانی شروع شد.رمی ها در دقیقه ۴ و روی حرکت برونو پرس به گل رسیدند.پاس عرضی این بازیکن در محوطه جریمه به ژکو رسید و او تیم میزبان را پیش انداخت.

اما بعد از این گل اینتری ها سراسر حمله شدند و تنها دو دقیقه بعد ضربه پشت محوطه جریمه از بانگا به تیر دروازه برخورد کرد.

این بار نوبت رم و صلاح بود که دروازه اینتر را تهدید کنند.رمی ها که چشم به ضدحملات بسته بودند توسط محمد صلاح صاحب موقعیت خطرناکی شدند اما این بازیکن با بی دقتی این موقعیت را از دست داد.

در یک رفت و برگشت باردیگر یاران اسپالتی موقعیتی را به دست اوردند که هاندانوویچ طی دو عکس العمل عالی ، دروازه تیمش را نجات داد.

در دقیقه ۳۰ ایوان پرسیچ تا آستانه گلزنی پیش رفت اما شزنی ضربه او را به کرنر فرستاد.روی این ضربه کرنر ضربه سر میراندا که به جلو کشیده بود به طور خطرناکی به بیرون رفت.

در لحظات پایانی نیمه اول کاندروا و پرسیچ صاحب دو موقعیت خوب شدند که نتوانستند ازآنها استفاده کنند و نیمه اول با یک گل به سود رم به پایان رسید.

در نیمه دوم بازی متعادل شروع شد و رمی ها بازهم در صدد زدن ضد حملات دیگری بودند.

در دقیقه ۵۸ ضربه سر استروتمن روی ارسال صلاح از بالای دروازه اینتر به بیرون رفت.

در دقیقه ۶۰ ماریو به بیرون رفت تا نوکوری به جای او وارد بازی شود.

در دقیقه ۶۱ ناگاتومو جای انسالدی وارد بازی شد.بدین ترتیب ناگاتومو در سمت چپ و سانتون در سمت راست به بازی خود ادامه دادند.

یاران دی بوئر رفته رفته مانند نیمه اول توپ را بیشتر به گردش در می آوردند و به فکر زدن گل تساوی بودند.

در دقیقه ۶۹ یووتیچ به جای کاندروا وارد میدان شد و کنار ایکاردی در خط حمله قرار گرفت.

در دقیقه ۷۲ و روی پاس عالی ایکاردی اور بانگا اولین گل خود را برای اینتر به ثمر رساند تا بازی مساوی شود.

اما این پایان کار نبود و در دقیقه ۷۶ و روی ارسال فلورنزی ، مانولاس با ضربه سر گل دوم را برای رم به ثمر رساند.

بازهم این نرازتزوری ها بودند که بعد از خوردن گل دوم توپ و میدان را در اختیار گرفتند.ارسال های پرسیچ از سمت راست و یووتیچ از سمت چپ بی حاصل بود و در نهایت این دیدار با نتیجه ۲-۱ به سود رم به پایان رسید.

نراتزوری ها با این شکست ۱۱ امتیازی باقی ماندند و به رده نهم سقوط کردند.

آمار و ارقام بازی :

گزارش تصویری :