یوفا سی ال – اتلتیکو مادرید باز هم با درخشش کاراسکو بلژیکی در لیگ قهرمانان به پیروزی رسید تا همچنان بالاتر از بایرن مونیخ در صدر جدول بایستد.

شرح گل و صحنه های حساس بازی :

دقیقه ‘۲: ضربه ایستگاهی دیدنی کاراسکو با واکنش نصف و نیمه دروازه بان روستوف همراه شد اما در برگشت کوریا از فاصله ای نزدیک اما زاویه ای بسته توپ را با اختلاف کم از کنار دروازه به بیرون زد.

دقیقه ’۱۰: کاراسکو در سمت چپ محوطه روستوف صاحب توپ شد و پس از حرکت در عرض ضربه خطرناکی را روانه دروازه کرد که دروازه بان به خوبی واکنش نشان داد.

دقیقه ’۱۲: ضربه ایستگاهی چسبیده به محوطه جریمه روستوف نصیب اتلتیکو شد؛ کاراسکو پشت توپ قرار گرفت و ضربه خطرناک او با اختلاف نسبتاً کم از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ’۲۴: ارسال فیلیپه لوئیز به دهانه دروازه را کوریا در تیر دوم به شکلی ناباورانه به بالای دروازه زد و دومین فرصت طلایی خود را در این مسابقه از دست داد.

در ادامه نیمه نخست هم بازی به طور کامل در اختیار اتلتیکو مادرید بود و این تیم با اکثر بازیکنان خود در زمین روستوف به دنبال راه نفوذ به دفاع فشرده و پر تعداد حریف روسی بودند که موفق نشدند و نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید. سردار هم با این سبک بازی تیمش موفق به انجام کاری نشد.در این نیمه دروازبان روستوف شب سختی را پشت سر گذاشت.

دقیقه ’۶۲ : بالاخره قفل دروازه روستوف باز شد؛ ارسال خوب خوانفران از سمت راست از مقابل همه عبور کرد و در تیر دوم با ضربه والی پای چپ کاراسکو به زیبایی وارد دروازه روستوف شد.

دقیقه ’۸۳: پاس عالی چیپ از کاراسکو، گریزمان را در موقعیت گلزنی قرار داد اما ضربه سر این بازیکن را زانائف به خوبی راهی کرنر کرد.

دقیقه ’۸۶: اولین و تنها ترین موقعیت روستوف در این دیدار را نوبوا با شوت محکم خود از پشت محوطه خلق کرد که اوبلاک در دو ضرب این شوت را مهار کرد.

بازی با پیروزی ۱-۰ روخی بلانکوس به پایان رسید تا این تیم همچنان در اروپا بدرخشد.

آمار بازی :