یوفا سی ال – در دور رفت بازی های لیگ قهرمانان در یک بازی پر گل و با حضور سردار آزمون در ترکیب اصلی این تیم روسی, روستوف نتیجه ای جز مساوی مقابل آیندهوون به دست نیاورد.

 

گل اول روستوف “دیمیتری پولوز”:

روستوف بازی رو تهاجمی شروع کرد و در همان دقایق ابتدایی به گل رسید. در دقیقه ۹ بازی دیمیتری پولوز در موقعیت تک به تک با دروازه بان تیم آیندهوون قرار گرفت تا با یک شوت از وسط محوطه جریمه آیندهووم باعث باز شدن دروازه این تیم گردید.

گل اول آیندهوون “دیوی پراپر”:

۵دقیقه بعد طولی نکشید پی اس وی ها جبران گل خورده کردند و در دقیقه ۱۴ بازی دیوی پراپر با یک شوت تماشایی از پشت محوطه هجده قدم روستوف کنج دروازه زردپوشان را هدف قرار گرفت باعث به سمر رساندن گل اول تیمش شد.

دو دقیقه بعد و در دقیقه ۱۶ سردار آزمون روی ارسال دنیس ترنتجو، اقدام به باز کردن دروازه حریف کرد، اما ضربه او نتیجه ای در بر نداشت. ۶ دقیقه بعد، بار دیگر ضربه سر آزمون از سوی مدافعان آیندهوون دفع شد.

گل دوم روستوف “دیمیتری پولوز”:

در دقیقه ۳۷ روی یک توپ ارسالی به پشت خط دفاعی تیم آیندهوون رسید. در این هنگام آزمون با ضربه سر، توپ را برای دیمیتری پولوز فرستاد تا این بازیکن نیز با شوتی سرضرب و زیبا دومین گل خودش و روستوف را در این بازی به وارد دروازه تیم میهمان کند.

گل دوم آیندهوون “لوک دی یانگ”:

در دقایق پایانی نیمه اول بازهم پی اس وی بود که این بازی را به تساوی کشاند. تیم آیندهوون که روی یک فرار از سمت چپ خط دفاعی تیم روستوف شکل گرفت با ضربه سر لوک دی یانگ از فاصله کمی وارد دروازه میزبان شد تا بازنده به رختکن نروند.

در ادامه موقعیت چندانی به وجود نیامد اما در ابتدا نیمه دوم آیندهوون صاحب یک ضربه پنالتی شد که با واکنش عالیه سنگر بان روستوف روبرو شد همین دفع توپ باعث شد یاران آزمون با همین نتیجه به کار خود پایان دهند و یک امتیاز دشت کنند.

عملکرد دو تیم به شرح زیر است: