یوفا سی ال – در یک بازی جذاب و زیبا دو تیم روستوف و بایرن مونیخ در روسیه به تقابل با یکدیگر پرداختند ماه عسل این بازی برد ارزشمند روستوف مقابل این تیم بود.

در نیمه نخست با وجود اینکه مالکیت بیشتر توپ به بایرن اختصاص داشت و موقعیت های گل بیشتری روی دروازه روستوف ایجاد کرد اما نتوانست با پیروزی ۴۵ دقیقه را به پایان برساند. گل نخست بازی را داگلاس کاستا در دقیقه ۳۵ به ثمر رساند

(بایرن) سانچز از گوشه محوطه جریمه نفوذ کرد و سانتر کوتاهی فرستاد، در شلوغی بازیکنان مدافع روستوف به اشتباه به داگلاس کوستا پاس داد و وینگر آماده بایرن کار را تمام کرد.

اما در دقایق پایانی بازی سردار آزمون در حرکتی زیبا دروازه مهمان را باز کرد. این نخستین گلش در لیگ قهرمانان بود. مهاجم ایرانی پیش از این دروازه اتلتیکومادرید را باز کرده بود. در نهایت نیمه اول با نتیجه مساوی یک بر یک به پایان رسید.

(روستوف) پاس پولوز سردار آزمون را در موقعیت گلزنی قرار داد و این بازیکن ایرانی و الاصل توانست در دقایق آخر نیمه اول با یک بغل پا توپ را روانه دروازه کند.

در شروع نیمه دوم بواتنگ روی بازیکن روستوف نوبوا در دقیقه ۵۰ درون محوطه جریمه خطا کرد و داور یک پنالتی به نفع تیم روسی سوت زد. دیمیتری پولوز پشت این ضربه ایستاد و دروازه بایرن را برای دومین بار باز کرد

(روستوف) پشت این ضربه پولوز قرار گرفت و گل دوم تیمش را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

تنها دو دقیقه لازم بود تا بایرنی ها گل دوم خود را درون دروازه روسی ها جای دهند.

(بایرن)  روی یک حرکت تیمی خوان برنات با شوتی پر قدرت بازی را به تساوی کشاند

روستوف به حملات خود ادامه داد و توانست از روی ضربه ایستگاهی باز هم دروازه تیم آلمانی را باز کند. این بار کریستین نوبوا در دقیقه ۶۷ گلزنی کرد.

یک ضربه ایستگاهی در مکانی مناسب به نفع روستوف گرفته شد. کریستین نوبوا اکوادوری که عملکرد درخشانی در بازی داشت با یک ضربه دقیق دروازه بایرن را برای سومین بار فرو ریخت.

تلاش های بایرن برای به تساوی رساندن بازی بی نتیجه بود و این دیدار با نتیجه سه بر  دو به نفع روستوف به پایان رسید.

آمار بازی: