یوفا سی ال _ تیم تاتنهام انگلیس در هوای سرد روسیه توانست اولین برد خود را در لیگ قهرمانان اروپا مقابل زسکا جشن بگیرد .

در ادامه رقابت های لیگ قهرمانان اروپا در هفته دوم از گروه پنجم از ساعت ۲۲:۱۵ دقیقه دو تیم زسکامسکو روسیه و تاتنهام انگلستان در ورزشگاه خانگی زسکا در شهر مسکو به مصاف یکدیگر رفتند .این مسابقه در حالی برگزار شد که تاتنهام به دنبال اولین پیروزی خود بعد از شکست مقابل موناکو در هفته اول این مسابقات بود و زسکا هم که در بازی نخست خود با لورکوزن به یک مساوی ارزشمند در آلمان رسیده بود نمی خواست در خانه به هیچ وجه تسلیم شود .

نیمه اول:

در این نیمه که موقعیت چندانی نیز برای دو تیم به دست نیامد دو تیم بیشتر جانب احتیاط را در پیش گرفتند و تقریبا یک بازی متعادل را به نمایش گذاشتند،شاید بتوان گفت تنها فرصت گلزنی جدی در این نیمه را بازیکنان تاتنهام رقم زدند که طی آن و در دقیقه ۳۶ این بازی ضربه دله علی مهاجم تیم تاتنهام از پشت محوطه جریمه به تیرک دروازه برخورد کرد و در نیمه دیگر موقعیت چندانی حاصل نشد و دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن رفتند .

 

 

نیمه دوم:

تیم تاتنهام که در نیمه اول بازی نیز برتری نسبی نسبت به زسکا داشت در نیمه دوم نیز کار را تهاجمی آغاز کرد چون هر سه امتیاز بازی را می خواست .تیم روسیه ای هم با یک بازی تدافعی میخواست جلوی تیم تاتنهام بایستد آنها حتی دست به تعویض زدند که بیشتر جنبه تدافعی داشت،با این حال حملات تاتنهام ادمه داشت تا اینکه ثمره ی حملات خود را دید و سون هیونگ مین که در چند بازی اخیر مرد اول تاتنهام بوده بار دیگر توانست این بار در لیگ قهرمانان اروپا مقابل زسکا گلزنی کند و تیمش را در دقیقه ۷۰ با نتیجه یک بر صفر پیش بیندازد. در ادامه بازی زسکا که نمی خواست در خانه خود بازنده باشد دست به حملاتی روی دروازه ی حریف زد اما نتوانست کاری از پیش ببرد و بازی با همان یک گل به سود تاتنهام به پایان رسید تا تاتنهام نفسی به راحتی بکشد و به ادامه مسابقات امیدوار بماند .

 

با این نتیجه و با توجه به برتری لورکوزن در خانه موناکو دو تیمی که در هفته اول پیروز نشده بودن توانستند به پیروزی دست یابند. پس تیم تاتنهام با سه امتیاز این بازی هم امتیاز با موناکو در رتبه دوم قرار گرفت و زسکامسکو نیز یک امتیاز در قعر جدول قرار گرفت .