یوفا سی ال – سرمربی رئال مادرید زین الدین زیدان میگوید به زودی شاهد گل زنی های کریستیانو رونالدو خواهیم بود.

به گزارش espnfc سرمربی رئال مادرید می گوید که رونالدو به زودی میتواند برای تیم گل زنی کند من با مشورت میکنم تا به فرم خود باز گردد.

رونالدو ۳۱ ساله در یکشنبه شب موقعیت های زیادی در سنتیاگوبررنابئو گذراند با وجود پیروزی ۲-۱ کهکشای ها مقابل حریف خود, اتلتیک بیلبائو اما وی نتواسنت گلی را به ثمر برساند همین امر موجب شد تا انتقادات زیادی از این بازیکن شود.

“من دلیل سوت زدن های طرفداران را درک نمیکنم. آنها برای من هم سوت کشیدند، البته من این را می دانم که می تواند اتفاق افتد. این بدان معنی است که برنابئو خاص است، پس باید از تمام قدرتمان استفاده کنیم. برای کریستیانو این اتفاق افتاده است اما جای نگرانی نیست او به زودی خواهد برگشت.ما میدانیم طرفداران مهمترین چیز برای ما هستند.”

مرد فرانسوی در ادامه گفت: “من با کریس در مورد چیزهای دیگر صحبت کرده ام و به میگویم که جای هیچ نگرانی وجود ندارد. از او انتظار ۲ یا ۳ گل در هر بازی را دارم که میدانم این اتفاق خواهد افتد. این ربطی به شانس ندارد نکته مهم این است که گل زنی های او آغاز میشود و دوباره آرام خواهد شد.

کیکو و کاسیا فردا بازی خواهند کرد همچنین کوئنترائو در لیست بازی است زیرا که ریکاوری کرده است و میتواند به میدان برود. کاسمیرو نیز در چندین تست عملکرد خوبی از خود داشته و از عمکردش راضی هستم با این حال او هنوز بهبود نیافته و در شرایط بازی قرار ندارد.”