یوفا سی ال _ زین الدین زیدان سرمربی تیم رئال مادرید در کنفرانس خبری قبل از بازی با ایبار شرکت کرد .

تیم رئال مادرید در این هفته از مسابقات امروز یکشنبه به مصاف ایبار میرود بازی ای که در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار می گردد.

حال سرمربی رئال،زیزو در کنفرانس خبری قبل از بازی شرکت کرده و به سوالات خبرنگاران پاسخ داده است.قسمت هایی از صحبت های زیدان را که وبسایت رسمی باشگاه منتشر کرده است را در زیر می بینید.

شرایط کنونی باشگاه چگونه است؟

“در این نوع بازی ها ما به دنبال مالکیت توپ هستیم و توانایی انجام آن را هم داریم.ما قصد داریم موقیت گل ایجاد کنیم و به گل برسیم.در چند بازی اخیر شانس نیاوردیم اما سعی می کنیم این مشکل را حل کنیم”.

تیم از از لحاظ دفاعی در چه وضعیتی است؟

“در دو بازی اخیر دروازه ما در هر بازی دو بار باز شده است که این اصلا خوب نیست و باید شرایط و عملکرد خود را در دفاع بهتر کنیم”.

ایسکو در چه حالی است؟

” ایسکو در این بازی به میدان میرود چون بازیکن خوب و مهمی برای ما تلقی میشود”.

شراط کریم بنزما چطور است و نظرتان در مورد دعوت نشدن او به تیم ملی فرانسه چیست؟

” او بازیکن خوبی برای باشگاه است.من قصد ندارم وارد این مسائل شوم زیرا این سرمربی تیم ملی است که تصمیم می گیرد که چه کسی را دعوت کند.من همواره می خواهم او در آمادگی کامل باشد و این آمادگی در طی این مدت تکمیل می شود”.

مارسلو و فابیو کونترائو در چه وضعی هستند؟

” کونترائو هنوز مصدومیت دارد.او چند هفته است که تمرین میکند و در تمرینات شرکت می کند اما هنوز ریسک بازی کردن به او را نمی دهم.درمورد مارسلو هم روند آمادگی خود را طی میکند و او بعد از بازی های ملی در اختیار خواهیم داشت”.

انتقادات از تیمتان را چگونه ارزیابی می کنید؟

” اینجا رئال است و من در اینجا بازی های زیادی را انجام داده ام و بزرگ شده ام.اکثرا این قصد را دارند که نقاط ضعف را ما را بگویند.این را می دانم که در بازی های اخیر مشکلاتی داشتیم و در تلاش برای کم کردن و برطرف کردن آنها هستیم.من کاملا به جایی که در آن هستم آگاهم”.

عملکرد رونالدو چطور بوده است؟

” بابت او نگرانی ای ندارم زیرا او به سختی تلاش و تمرین می کند تا بهتر از این شود.هر زمان که او گلزنی نمی کند انتقادات زیادی از او می شود و این به یک عادت بدل شده است”.