یوفا سی ال – زین الدین زیدان سرمربی تیم رئال مادرید در کنفرانس خبری پس از بازی با ایبار گفت که تیمش در بحران نبوده و فقط در گلزنی بدشانس است.

زیدان در مورد بازی مقابل ایبار گفت :

” گل حریف کام مرا تلخ کرد. به حریف اجازه دادیم تا در یک ربع آغازین نیمه اول راحت بازی کند. بازی ۹۰ دقیقه است. شروع بسیار بدی در بازیها داریم. زمانی که در پنج دقیقه اول گل می خوری کارت مشکل است. از نیمه دوم راضی هستم. از نظر بدنی پایان خوبی داشتیم. حالا به بازیهای ملی می رویم و به دنبال راهکار خواهیم بود. رئال در بحران نیست. نباید دیوانه شویم. مسلما وقتی سه بازی پیاپی در لالیگا مساوی می شود مشکلی وجود دارد. نباید اما اعصابمان را از دست بدهیم. باید بیشتر تلاش کنیم و در شروع بازیها جدیت زیادی داشته باشیم.”

سخت کوشی:

” اخیرا در کل بازی تمرکز نداشته ایم. وقتی به ما گل بزنند و خوب دفاع کند کار مشکل است. باید شرایط عوض شود. باید در تمرینات و بازیها جدیت بیشتری داشته باشیم. نباید این روند را ادامه بدهیم.”

جدیت در شروع بازیها :

” در آغاز بازیها عملکرد خوبی نداشتیم. در نیمه دوم واکنش خوبی داشتیم اما باید در کل بازی این گونه باشد. ۴۵ دقیقه اول مثل بازی مقابل ویارئال بود. در واکن شنشان دادن مشکل داشتیم. باید تلاش کنیم. به کیفیت تیم باور دارم. رفتار تیمی مشکل ما نیست. مشکل از بازی نیست. خامس در زمان گرم کردن مصدوم شد اما کواچیچ و ایسکو خوب بودند.”

بدترین لحظات دوران مربیگری:

” راضی نیستم. سومین نتیجه ضعیف پیاپی را در لالیگا گرفتیم و نتیجه بسیار بدی بود. شرایطم البته مشکل نیست. زمانی که به این جا آمدم مقابل اتلتیکو باختیم و دو بازی خارج از خانه را مساوی کردیم. گروه خوبی داریم. ده روز بازیکنانمان را نداریم و وقتی برگردند رویشان حساب خواهیم کرد. با هم تلاش می کنیم نه با دو سه نفر.”

مصدومیت های بنزما و واران :

” مصدومیتی جزئی داشتند. در مورد بنزما باید منتظر بمانیم و بمانیم شرایطش چطور است. در مورد واران هم امیدوارم مشکلش جدی نباشد.”