یوفا سی ال – مائوریتزیو ساری، سرمربی موفق تیم ناپولی در مصاحبه مطبوعاتی اذعان کرد که تیمش بازی سختی را مقابل بنفیکای آماده خواهند داشت و در تمام لحظات بازی باید فوتبالی کم نقص ارائا دهند.

ناپولی که در دیدار اول خود موفق به کسب ۳ امتیاز شد ، چهارشنبه شب هم باید با بنفیکا بازی کند.

ساری سرمربی این تیم گفت :

“تصور میکنم تیمم برای این دیدار آماده است. بازیکنان می دانند که این دیدار بسیار سخت خواهد بود. بنفیکا تیم بسیار خوبی است، من تمامی بازی های آنها را دیده ام، آنها بدون هیچ مشکلی بازی را مدیریت می کنند، سازماندهی و هوش تاکتیکی آنها بسیار خوب است.

فصل گذشته، آنها حتی به مرحله یک چهارم نهایی رسیدند و تیم بایرن مونیخ را به شدت تحت فشار قرار دادند. آنها در تمامی پست ها بازیکنان خوب دارند، مدافعانی بسیار قوی دارند و تیمی کاملا سازمان یافته اند.

ما سعی داریم که بازی را کنترل کنیم. سطح کلی ایتالیا از پرتغال بالاتر است، اما آنها در بالاترین سطح اروپا هستند.

ناپولی نیم فصل اول ۴۱ امتیاز کسب کرد و در نیم فصل دوم هم ۴۱ امتیاز. تفاوت زیادی مشاهده نمیکنم! شاید در ماه فوریه کمی سرد شدیم اما در یک فصل ده ماهه، این اتفاق رایج است. یووه اول شد و ما دوم. اتفاق عجیبی رخ نداده است. پارسال همین موقع اینتر صدرنشین بود و مردم از احیا دوباره آنها صحبت می کردند. بر روی کاغذ یوونتوس مدعی قهرمانی است اما می خواهم تمرکزم روی بازی با بنفیکا باشد.