یوفا سی ال – سرمربی کاریزماتیک ناپلی ها پس از پیروزی ارزشمند تیمش در مقابل بنفیکا گفت که میل به پیشرفت رمز موفقیت بازیکنانش است.

تیم مائورتزیو ساری اکنون از معدود تیم هایی است که در دو بازی اول موفق به کسب ۶ امتیاز کامل شده اند و از این حیث در کنار تیم هایی چون بارسلونا، لسترسیتی و اتلتیکومادرید قرار گرفته است.

ساری در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی عنوان کرد :

” تیم هایی مه با آن ها رو در رو شدیم تا ماه ها نباخته اند، پس قرار گرفتن ما در سطح آن ها کیفیت بالایمان را نشان می دهد. اینکه توانستیم تیم خوبی را چنین در تنگنا قرار دهیم، دستاورد بزرگی است، به خاطر دو گل دریافتی کمی کامم تلخ است زیرا کنترل کامل بازی با ما بود و از روی اشتباهات ما به گل رسیدند، دیگر نباید چنین اشتباه بزرگی را مرتکب شویم. بهترین صحنه بازی گل زدن مرتنز بود، اینسینیه ۵۰ متر دوید فقط برای اینکه او را در آغوش بکشد. صحنه خارق العاده ای بود و من را به وجد آورد.

ما ثابت کردیم که به لیگ قهرمانان تعلق داریم و مانند بعضی تیم ها (اشاره به آ اس رم) برای حضور در مسابقات نیامده ایم. میل به پیشرفت رمز موفقیت شاگردانم است.جو ورزشگاه فوق العاده بود و امیدوارم در همه بازی ها اینچنین باشد. “