یوفا سی ال – مائوریتسیو ساری پس از تساوی بدون گل و نا امید کننده تیمش در خانه برابر دیناموکیف بسیار ناراحت شد و در مصاحبه پس از بازی از عملکرد شاگردانش انتقاد کرد.

ساری در مصاحبه با رای اسپورت گفت :

تساوی یا پیروزی زیاد فرقی نمی کرد. شرایط یکسان است. ما به هر قیمتی شده یک امتیاز از لیسبون می خواهیم. فکر می کنم نتیجه بازی بشیکتاش و بنفیکا روی عملکرد ما تاثیر داشت. بنفیکا ۳-۰ جلو بود و ما می خواستیم هر طور شده بازی را ببریم اما هنگام شروع مسابقه متوجه شدیم آنها ۳-۳ مساوی هستند. در ده دقیقه پایانی حس می کردم تیم می خواهد فقط نبازد. باید از نظر ذهنی پیشرفت کنیم. نباید چنین باشد اما گل تساوی بشیکتاش در دقایق آخر مثل یک آب سرد بر اشتیاق ما پاشیده شد.

عملکرد امشبمان را دوست داشتم. ما موقعیت زیادی خلق کردیم. مخصوصا در ۳۰ دقیقه ابتدایی کاملا تیم برتر بودیم. در حال حاضر مشکل گلزنی داریم اما در دفاع پیشرفت خوبی کرده ایم. اگر عملکرد خوب دفاعی را ادامه دهیم مطئنم در حمله نیز خوب خواهیم شد. پیشرفت دفاعی اساسی بود.

دینامو در بازی های خارج از خانه قوی تر از بازی های خانگی ظاهر شده است. اگر در دقایق ابتدایی به گل رسیده بودیم بازی خیلی متفاوت می شد و فضاهای بیشتری به دست می آوردیم.

وی در مورد عملکرد مرتنز در خط حمله گفت:

ما به دو یا سه مرتنز نیاز داریم تا یکی را در پست مهاجم کاذب، یکی وینگر و یکی هم روی نیمکت داشته باشیم. او در حال حاضر کمی از فرمش فاصله گرفته اما طبیعی است.