یوفا سی ال – خورخه سامپائولی سرمربی شیلیایی باشگاه سویا اسپانیا در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی حساس با والنسیا گفت که بازی زیبا را به قهرمانی ترجیح می دهد.

سرمربی سابق تیم ملی شیلی عنوان کرد :

در سویا بیش از اینکه به دنبال قهرمانی باشم، به فکر ارائه فوتبالی زیبا هستم. در آینده وقتی به عقب نگاه کنیم به سبک بازیمان افتخار خواهیم کرد. در حال حاضر نمی‌توانیم موقعیت هایی را که ایجاد می‌کنیم به گل تبدیل کنیم، باید با شناخت مشکلاتمان پیش از اینکه به تعطیلات ژانویه برسیم این مسئله را برطرف کنیم چراکه در صورتیکه این مشکل ادامه دار باشد استرس زا خواهد بود.
مایکل کرون دلی پس از چندین ماه مصدومیت روز جمعه برای نخستین بار به تمرینات سویا ملحق شد، او از ۲۸ آپریل در جریان دیدار سویا مقابل شاختار دونتسک اوکراین مصدوم شد و تا به حال دور از میادین حضور داشت. سامپائولی در خصوص بازگشت این هافبک خلاق به تمرینات این تیم اعلام کرد که حضور او می‌تواند کمک بزرگی به سویا بکند، همچنین او می‌تواند در چند هفته آینده که سمیر نصری به دلیل مصدومیت دور از میادین خواهد بود جانشین او شود، او در این خصوص ادامه داد:

حضور کرون دلی در آینده کمک بزرگی به ما خواهد کرد، نصری در حال ریکاوری است و شاید بتواند روبروی لیون به میدان برود، تا آن زمان کرون دلی می‌تواند به خوبی جای نصری را پر کند.