هافبک یوونتوس در مصاحبه با تلوزیون JTV اعلام کرد:

بازی سختی داشتیم. احتمال می‌دادیم که بازیکنان اینتر ما را تحت فشار قرار دهند چراکه آن‌ها به دنبال پیروزی در خانه بودند. شانس پیروزی در این دیدار را داشتیم اما متاسفانه در نهایت با باخت زمین را ترک کردیم. الان باید شرایط روحی‌مان را حفظ کنیم و در جلسات تمرینی اشتباهاتمان را بهبود ببخشیم. باید به خوبی به این باخت عکس العمل نشان دهیم، مطمئنا پیشرفت خواهیم کرد چراکه بازیکنان قدرتمندی در اختیار داریم. باید اشتباهاتمان را کاهش دهیم چرا که وقتی به گل می رسیم، تا حدی تمرکزمان را برای ادامه بازی از دست می‌دهیم. باید تمرکز خوبی داشته باشیم تا بتوانیم از ضد حملات و توپ‌های مرده به خوبی استفاده کنیم. پس از نتیجه ضعیفی که در بازی گذشته کسب کردیم، باید تمام تلاشمان را انجام دهیم تا به شرایط آرمانی خود باز گردیم، در دیدار مقابل کالیار ی باید از ابتدای بازی به دنبال پیروزی باشیم.
در حالیکه ناپولی فصل گذشته پس از یووه مقام دوم سری آ را به دست آورده بود، پس از باخت یووه مقابل اینتر، به صدر جدول این رقابت‌ها صعود کرد. ساندرو در این باره افزود:

خوشبختانه هنوز ابتدای لیگ هستیم و می‌توانیم به صدر جدول بازگردیم، اکثر تیم‌های ایتالیا برای کسب قهرمانی به میدان می‌روند، پس نمی‌توانیم بگوییم که تنها یووه و ناپولی برای قهرمانی سری آ با یکدیگر مبارزه می‌کنند. با این حال در انتهای فصل باید شخصیت قهرمانی خود را نشان دهیم.
در حالیکه یوونتوس در سال‌های اخیر در لیگ قهرمانان اروپا عملکرد خوبی داشته است، اما این تیم در نخستین دیدار خود در این رقابت‌ها با نتیجه ۰-۰ مقابل سویا متوقف شد. بازیکن برزیلی یووه در این مورد نیز گفت:

می‌دانستیم که سویا حریف بسیار سختی برای ما خواهد بود با این حال تمام تلاشمان را برای کسب پیروزی مقابل آن‌ها انجام دادیم. نباید به بازی‌های گذشته فکر کنیم، در دیدار آینده مقابل دینامو زاگرب باید با تمام توانمان برای رسیدن به پیروزی تلاش کنیم.