یوفا سی ال – در چارچوب هفته دوازدهم لیگ جزیره دو تیم ساوتهمپتون و لیورپول در استادیوم سنت مری به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با درخشش فورستر دروازبان ساوت با نتیجه بدون گل به پایان رسید.

بازی در نیمه اول بسیار نزدیک و فشرده دنبال شد و دفاع همه جانبه ساوتهمپتون و پرس شدید بازیکنان این تیم مانع اصلی در نزدیک شدن بازیکنان لیورپول به دروازه فورستر بود.

دقیقه ۲۸ اولین فرصت جدی لیورپول بدست آمد آما ضربه مانه از درون محوطه جریمه با عکس العمل زیبای فورستر به کرنر فرستاده شد. در دقایق رو به پایان بازی تک عالی فن دایک مانع از گلزنی مانه شد و دو تیم در پایان نیمه اول با تساوی بدون گل زمین بازی را ترک کردند.

نیمه دوم با برتری مجدد لیورپول همراه بود و از همان دقایق اول فشار بازیکنان این تیم روی دروازه میزبان چند برابر شد.

در ادامه بازی با اینکه لیورپول بیشتر جریان بازی را در اختیار داشت اما بازیکنان این تیم در زدن ضربات نهایی بد عمل کردند و بازی در نهایت با تساوی بدون گل خاتمه یافت. بهترین موقعیت این نیمه از بازی نصیب فیرمینو شد که مهاجم برزیلی در مصاف تک به تک با فورستر توپ را به بیرون زد.

با این نتیجه لیورپول در پایان هفته دوازدهم ۲۷ امتیازی شد و در صدر جدول باقی ماند اما چلسی در صورت پیروزی در دیدار روز یکشنبه مقابل میدلزبورو می تواند صدرنشین رقابت ها شود.

آمار بازی :