یوفا سی ال – در ادامه بازی های امشب لالیگا ، بارسلونا این فرصت را داشت تا با توجه به اغزش رئال بالاتر از این تیم بایستد اما چیز جز شکست عایدش نشد.

شرح گل ها : 

دقیقه ۲۲: اولین موقعیت بازی در همین دقیقه رخ داد. در حالی که بازی کسل کننده دنبال می شد، شکاف در خط دفاعی بارسا و پاس عمقی آسپاس در سمت راست محوطه جریمه به سستو رسید و او از زاویه ای نسبتا بسته با ضربه ای دقیق دروازه را باز کرد.

دقیقه ۳۲: روی یک ضد حمله و فرار دیگو آسپاس بارسلونا در موقعیت خطر قرار گرفت. ضربه آسپاس از پشت محوطه جریمه در قعر دروازه تراشتگن جای گرفت.

دقیقه ۳۳: تیم در هم ریخته بارسا با یک فاجعه مواجه است. گل سوم بلافاصله به ثمر رسید. پاس در عمق گومز را جرمی متئو به گل خودی فرستاد. ۳ بر ۰ به نفع سلتا.

دقیقه ۵۸: کرنر کوتاه بازیکنان بارسا با سانتر اینیستا به پیکه رسید و مدافع پیشتاخته بارسا دروازه سلتا را برای بار اول باز کرد.

دقیقه ۶۳: خطا روی آندره گومز و پنالتی برای بارسلونا؛ نیمار پشت توپ قرار می گیرد و بر خلاف جهت حرکت دروازبان گل دوم را وارد دروازه بارسا می کند. ۳ بر ۲ به نفع سلتا.

دقیقه ۷۶: در حالی که بارسلونا کاملا امیدوارانه پیش کشیده بود، اشتباه محض تراشتگن در دفع توپ باعث شد تو ضربه او پس از برخورد با هرناندز تبدیل به گل چهارم سلتاویگو شود.

دقیقه ۸۲: موقعیت مسلم گلزنی در محوطه شش قدم نصیب آسپاس شد اما ضربه او در آستانه ورود به دروازه دفع شد.

دقیقه ۸۷: ارسال از سمت راست دنیس سوارز باز هم روی سر پیکه نشست و او نیز به راحتی گل دوم خودش و گل سوم بارسا را به ثمر رساند.

در نهایت بازی با همین نتیجه به پایان رسید تا شاگردان لوئیز انریکه سه امتیاز مهم را از دست بدهند.

آمار و ارقام بازی :

گزارش تصویری :

برای مشاهده واضح تر ، پس از کلیک کردن روی تصویر مورد نظر، آن را در صفحه جدید باز کنید .