یوفا سی ال – بازی تیم های سلتیک و منچسترسیتی در چارچوب هفته دوم لیگ قهرمانان در ورزشگاه سلتیک پارک گلاسکو برنده نداشت اما بی شک یکی از زیباترین بازی ها تا بدین جا بود.

 

 

بازی بسیار دیدنی آغاز شد به طوری که در همان دقایق ابتدایی شاهد گل بودیم.

شرح گل ها :

دقیقه ۳ : روی یک سانتر به تیر دوم و پاس در عرض بازیکنان سلتیک، موسی دمبله در آستانه دروازه توپ را به تور دروازه رساند.

دقیقه ۱۲ : دقیقه ۱۲ کولاروف پشت محوطه صاحب توپ شد و شوت محکمی زد که در میانه راه به فرناندینیو برخورد کرد و جلوی پای او افتاد و این هافبک گل مساوی را وارد دروازه گلاسکویی ها کرد.

دقیقه ۲۰ : اما میزبان به گل دوم رسید. روی حرکت بازیکنان سلتیک، توپ به سمت راست محوطه سیتی برده شد و ضربه ترینی یا درواقع پاس در عرض او به پای استرلینگ برخورد کرد وارد دروازه سیتی شد.

دقیقه ۲۱ : ۱ دقیقه بعد اما سیتی روی پاس دیدنی کاپیتان سیلوا به گل رسید. سوپر پاس سیلوا درون محوطه به استرلینگ رسید او با یک تو سر توپ خارق العاده موقعیت شوت زنی را ایجاد کرد و گل مساوی را به ثمر رساند.

نیمه دوم شروع نشده بازهم دمبله و سلتیک به گل رسیدند. سانتر بازیکنان سلتیک به درون محوطه آمد و اشتباه فاحش کولاروف اجازه داد توپ به دمبله برسد و او با یک ضربه آکروباتیک بازهم دروازه براوو را گشود.

۱ دقیقه بعد سیتی بازهم گل تساوی را زد. روی حرکت فوق العاده تیمی سیتی، آگوئرو از سمت راست محوطه شوت زد و توپ را دروازه بان برگشت داد و نولیتیو روی ریباند دروازه خالی را گشود.

در ادامه باز هم شاهد حملات زهردار دو تیم بودیم اما دروازه ای باز نشد تا حساب کار مساوی شود.

آمار بازی :