یوفا سی ال – دو تیم لیورپول و سوانزی در چارچوب هفته هفتم لیگ جزیره به مصاف هم رفتند که در پایان شاگردان یورگن کلوپ موفق شدند در خانه حریف به برتری دست یابند.

سوانزی در لیبرتی استادیوم برابر لیورپول، نیمه اول را با پیروزی به رختکن رفت اما شاگردان یورگن کلوپ در پایان توانستند با یک پیروزی نزدیک و البته شیرین به بازی برگردند.

دقیقه ۵ : سوانزی به نخستین موقعیت رسید. ضربه سر بورخا روی سانتر عالی روتلج با فاصله کمی به اوت رفت.

دقیقه ۸ : سوانزی به گل رسید. بورخا با عبور از کلاین توپ را از کناره ها به منطقه خطرناکی رساند. فن در هورن توپ را به سمت دروازه شلیک کرد و در بین راه لروی فر روی آن اثر گذاشت تا قوی ها پیش بیفتند.

دقیقه ۴۱ : آمات ضربه مانه از فاصله نزدیک به سمت دروازه خودی را به خوبی بلاک کرد.

دقیقه ۵۴ : لک لک ها کار را به تساوی کشاندند. ضربه آزاد کوتینیو بلاک شد اما فشار ادامه پیدا کرد و پاس هندرسون به فیرمینو با یک ضربه سر به گل تساوی انجامید.

دقیقه ۵۸ : وینالدوم و کوتینیو یک دو کردند اما ضربه زیبای هافبک برزیلی، از کنار دروازه به بیرون رفت. دقیقه ۶۹ بود که با اشتباه ضعف فن در هورن، میلنر توپ را به مانه سپرد اما ضربه او بار دیگر بلاک شد. در برگشت ضربه استوریج نیز به بیرون رفت.

دقیقه ۸۲ : داور خطای رانخل روی فیرمینو را در محوطه جریمه پنالتی اعلام کرد. جیمز میلنر پشت توپ ایستاد و چهارمین گل فصل خود را به ثمر رساند.

دقیقه ۹۲ : فن در هورن بازی بد خود را با از دست دادن یک فرصت عالی در مقابل دروازه لیورپول کامل کرد.

آمار بازی :