یوفا سی ال_دو تیم بارسلونا و منچستر سیتی امشب و در چارچوب مسابقات لیگ قهرمانان در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر به مصاف هم رفتند که در انتها شاگردان گواردیولا با نتیجه ۳-۱ ابی اناری ها را شکست دادند. ابی اناری ها در همان دقایق ابتدایی بازی به گل رسیدند  اما سیتیزن ها  موفق به جبران نتیجه و کسب یک پیروزی ارزشمند شدند. دو تیم پیش تر ۵ بار با هم روبرو شده بودند که همواره بارسلونا برنده شده و تنها دو گل در آن دیدارها دریافت کرده بود. در این دیدار، تیم سیتی بیش از تمام تاریخ خود پیش از این بازی دروازه آبی اناری ها را گشود.

دقیقه ۲۱ بود که ستاره ارژانتینی بازسا برخلاف جریان بازی، دروازه سیتیزن ها را باز کرد. شوت آگوئرو توسط ماسکرانو بلاک شد. توپ به مسی رسید و او توپ را به نیمار داد. نیمار پس از پیش بردن توپ، آن را به لیونل مسی سپرد و گل.به همین راحتی.

بعد از گل، ابی اناری ها بازی را در دست داشتند. دقیقه ۲۷ بود که پس از یک همکاری خوب، نیمار به توپ رسید و ضربه اش با اختلاف بسیار کمی به بیرون رفت. دقیقه ۳۴، گومز به زیبایی اوتامندی را جا گذاشت و در موقعیتی بسیار خوب توپ را به نیمار رساند اما مهاجم برزیلی تعلل کرد و فرصت از دست رفت. استونز، ضربه گومز را پس از یک ضربه آزاد برگشت داد و در ادامه مسی بود که با سر توپ را به سوارز سپرد اما مهاجم اروگوئه ای هم تعلل کرد و فرصت از دست رفت. دقیقه ۳۷ این بار سوارز در آستانه گلزنی بود که استونز به خوبی راه ضربه او را سد کرد.

برخلاف جریان بازی در دقیقه ۳۹ سیتیزن ها به گل رسیدند تا بازنده به رختکن نروند. پاس آگوئرو به استرلینگ در گوشه رسید و سانتر دیدنی استرلینگ، باعث شد که گوندوغان -که هوشمندانه جلو امده بود – دروازه را باز کند.

شوت دقیقه ۴۱ فرناندینیو که با پاس سیلوا پایه ریزی شده بود، با فاصله کمی به بیرون رفت.

در دقیقه ۴۸، رحیم استرلینگ موقعیتی طلایی را با یک مهار و یک ضربه بد از دست داد.

اما سه دقیقه بعد کوین دی بروین ستاره بلژیکی دروازه ابی اناری ها را باز کرد. شلیک دقیق دیدنی دی بروین روی یک ضربه آزاد حرفی برای گفتن باقی نگذاشت. 

دقیقه ۶۵ سوارز مهاجم بارسا پس از حرکتی خوب گومز را صاحب موقغیت کرد اما ضربه این هافبک پرتقالی به تیرک برخورد کرد.  لحظاتی بغد و پس از یک همکاری خوب از سوی سیتیزن ها، نوبت استرلینگ بود که با ضربه ای بد فرصتی خوب را از دست بدهد.

دقیقه ۷۴ و سیتی که به گل سوم رسید! از آگوئرو شروع شد. او توپ را به دی بروین داد. توپ به آگوئرو بازگشت. در ادامه ناواس توپ را گرفت و سانتر ضعیفی انجام داد. گوندوغان خوش شانس بود که به توپ رسید و در این دیدار حیاتی دو گله شد.