باشگاه اتلتیکو مادرید علاقمند به تمدید قرارداد با سیمئونه ، با وجود علاقه ی زیاد اینتر است .

یوفا سی ال – به گزارش فابریزیو رومانو خبرنگار و گزارشگر مشهور ایتالیایی شبکه اسکای اسپورت و وبسایت کالچو مرکاتو ، با وجود توافق ماه گذشته بین باشگاه اتلتیکو مادرید و دیگو پابلو سیمئونه برای کم کردن مدت قرارداد او به مدت ۲ سال ( از ۲۰۲۰ به ۲۰۱۸ ) ، این باشگاه آماده است قبل از اتمام فصل به سرمربی آرژانتینی خود پیشنهاد تمدید قرار داد ارائه دهد .
سیمئونه یکی از داغ ترین نامها برای باشگاههای بزرگ اروپاست و بسیاری از این باشگاهها علاقمندند او را به عنوان سرمربی خود برگزینند . با این حال مدیران باشگاه مادریدی از شایعاتی که درمورد جدایی او شنیده میشود خوشحال نیستند و اصلا نمیخواهند او را از دست بدهند و از این رو قصد دارند قرارداد او را یک بار دیگر فراتر از سال ۲۰۱۸ (سالی که قرارداد ال چولو پایان میپذیرد ) گسترش دهند .
با این حال اینتر نیز یکی از علاقمند ترین باشگاهها به وی است . مدیران نراتزوری تاکنون در ارائه پیشنهاد واقعی به او موفق نبوده اند ولی یکبار دیگر برای فریفتن او در آمدن به میلانو تلاش خواهند کرد ، بدون اینکه آنها رتبه ی اینتر تحت هدایت دی بوئر در پایان فصل را در نظر بگیرند.
مدافع آرژانتینی سالهای پیش نراتزوری مجذوب پروژه ی اینتر است.اعتقاد ال چولو این است که ترکیب اینتر در اکثر پستها رقابتی است و اعتقاد دارد مالکان ثروتمند اینتر با سرمایه گذاری میتوانند آن را قدرتمند تر کنند . صرف شام بین او و خاویر زانتی نائب رئیس اینتر ، تنها تماسی بوده که بین طرفین تاکنون وجود داشته است . ( اشاره به فینال لیگ قهرمانان ۲۰۱۶ میلانو که سیمئونه از طرف زانتی به شام دعوت شد . )
بنا به گزارشات ، در صورتی که سیمئونه در پایان فصل تصمیم به ترک ویسنته کالدرون بگیرد به احتمال زیاد به ایتالیا خواهد آمد ، کشوری که پسرش جیوانی نیز در آن حضور داشته و در جنوا توپ میزند اما از اقدام باشگاههای انگلیسی نیز نباید غافل شد.