یوفا سی ال – هفته دوازدهم لالیگا امروز (شنبه) پیگیری می‌شود. در مهمترین بازی اتلتیکو میزبان رئال مادرید است. در زیرنگاهی داریم به عنوان‌های مهم صفحه نخست روزنامه های ورزشی اسپانیا.

مارکا

تیتر نخست این روزنامه به داربی شهر مادرید اختصاص دارد. اتلتیکومادرید نیاز به سه امتیاز بازی دارد، در مقابل رئال مادرید می‌خواهد از صدرنشینی خود دفاع کند. در خط حمله قرمز سفید و پوشان آنتوان گریزمان و کوین گامیرو بازی خواهند کرد و لوکاس واسکس در ترکیب مادرید حضور خواهد داشت.

پیروزی تاریخی بسکتبال رئال مادرید برابر بارسلونا از عناوین این نشریه است. در مسابقات یورو بسکت، مادرید ۱۰۲ بر ۶۳ برابر تیم کاتالانی پیروز شد.

موندودپورتیوو

تیتر نخست این روزنامه به دیدار بارسلونا و مالاگا اختصاص دارد. جرارد پیکه، خوردی آلبا و ژرمی متیو به ترکیب آبی اناری ها بازگشته‌اند. آلکاسر در این بازی در ترکیب اصلی حضور خواهد داشت.

این نشریه به صحبت‌های لوییس انریکه اشاره کرد. سرمربی بارسلونا درباره داربی مادرید گفت: دوست دارم اتلتیکو و مادرید هر دو شکست بخورند.

این روزنامه به دیدار منچستریونایتد و آرسنال اشار دارد. آرسن ونگر در ۱۰ بازی اخیرش با تیم های ژوزه مورینیو به پیروزی دست نیافته است.

آس

این نشریه به آخرین داربی شهر مادرید در ویسنته کالدرون اختصاص دارد. دو تیم پس از بازی امشب دیگر در این ورزشگاه بازی نخواهند کرد. گریزمان و کریستیانو رونالدو پس از فینال یورو ۲۰۱۶ دوباره رو به روی هم قرار خواهند گرفت.

این روزنامه به نتایج و بازی های لالیگا در هفته دوزادهم اشاره کرد. در نخستین بازی هفته رئال بتیس با دو گل لاس پالماس را شکست داد. دپورتیوو لاکرونیا میزبان سویا است و ایبار برابر سلتاویگو قرار می گیرد.