یوفا سی ال – پس از کش و قوس های فراوان و حواشی ایجاد شده پیرامون باشگاه اینترمیلان ایتالیا، سرانجام استفانو پیولی مردی که پیش تر هدایت لاتزیو را بر عهده داشت به عنوان سرمربی نرآتزوری انتخاب شد.

اینتری ها که هفته پیش سرمربی بحران زده اش یعنی فرانک دی بوئر هلندی را از سمت خود برکنار کردند، طبق اعلام قبلی تا پایان امشب سرمربی جدیدش را به طور رسمی معرفی خواهد کرد. افعی ها که با دی بوئر تنها ۱۴ امتیاز کسب کرده بود و در مکان دوازدهم جدول قرار داشت، این هفته با پیروزی ۳ بر ۰ مقابل تورینو به مکان نهم جدول صعود کرد.

طبق گزارش وبسایت دی مارزیو که معروف ترین و معتبرترین ایجنت ایتالیایی اروپاست؛ پیولی با حضور در اینتر تمام مذاکرات نهایی خود را انجام داده است و تنها یک قدم با نیمکت نراتزوری فاصله دارد. جزئیات این قرارداد پس از نهایی شدن اعلام خواهد شد. مدت قرارداد او به احتمال فراوان ۱۸ ماه است و تنها مشکل او برگه فسخ قراردادش با لاتزیو است. پیولی آپریل ۲۰۱۶ از سمت خود در باشگاه لاتزو برکنار شد.

لازم به ذکر است که این خبر هنوز اعلام رسمی نشده است اما با توجه به گمانه زنی های نشریات ایتالیا، باید استفانو پیولی را سرمربی جدید اینتر بدانیم.