یوفا سی ال – در یک بازی پر گل و جذاب این میهمان ها بودند که پیروز از میدان خارج شدند. با وجود پیش افتادن تیم میزبان از توپچی ها, لندنی ها توانستن بازی را به نفع خود به پایان رساندن.

بخوانید:

رسمی; ترکیب رسمی لودوگرتس – آرسنال

(لودوگرتس) دقیقه ۱۲ : جاناتان رناتو باربوسا (کافو) گل اول این بازی و تیمش را به ثمر برساند. بعد از ارسال ضربه آزاد, کافو زودتر از بقیه خودش را به توپ رساند و دروازه اوسپینا رو را گشود.

(لودوگرتس) دقیقه ۱۵ : غافلگیری این تیم ادامه داشت تا تنها ۳ دقیقه بعد از گل اول خود به گل دوم نیز دست پیدا کردند. کافو بعد از دریبل گیبس توپ را روی دروازه فرستاد و “کسرو” هم توانست به راحتی دروازه آرسنالی ها برای بار دوم باز کند.

(آرسنال) دقیقه ۲۰ : این بار نوبت به قرمز های لندن بود که طلافی کنند. مسوت اوزیل ژیرود را در مقعیت گل قرار میدهد اما این مهاجم فرانسوی از بخت خود استفاده نمیکند با این حال توپ برگشتی به ژاکا میرسد و این بازیکن هم گل اول تیمش را وارد دروازه بلغار ها میکند.

(آرسنال) دقیقه ۴۱ : توپچی بعد از این که یکی از گل ها را جبران کردند توانستند قبل از پایان بازی گل مساوی را توسط الیور ژیرود راهی دروازه کند. پس رمزی توسط این مهاجم با یک ضربه چیپ وارد گل شد.

(آرسنال) دقیقه ۸۷ : آرسنال که به دنبال پیروزی بود تا سه امتیاز این بازی را تصاحب کند توانست در دقایق پایانی گل برتری را بزند گلی سرنوشت ساز که به زیبایی وارد دروازه حریف شد که همین امر آرسنال را در صدر جدول گروه خود قرار داد.

نتیجه این بازی ۳ – ۲ به نفع لندنی ها به پایان رسید.

آمار بازی: