یوفا سی ال – از ساعت ۱۱:۱۵ دقیقه به وقت ایران دو تیم لژیا و رئال مادرید به مصاف هم رفتند. که این بازی با نتیجه ۳ بر ۳ به پایان رسید.

شرح گلها:

(رئال مادرید) دقیقه ۱: در همان ابتدای بازی گرت بیل توانست روی همکاری با کریس رونالدو گل اول بازی را به ثمر برساند. توپ ارسال شده را رونالدو با ضربه سر به بیل رساند و ای فوق ستاره ولزی با یک شوت دروازه لژیا را باز کرد.

(رئال مادرید) دقیقه ۳۵: یک کار تیمی باعث به ثمر رسیدن گل دوم بازی شد. بعد از این که توپ به کواچیچ رسید با یک پاس بیل را صاحب توپ میکند و او هم به بنزما پاس میدهد و این مهاجم فرانسوی گل دوم تیمش را وارد دروازه لژیا میکند.

(لژیا) دقیقه ۴۰: پنج دقیقه بعد ورشویی ها جبران میکنند. اوجیجا در میانه های میدان صاحب توپ شد و پس از عبور کردن از کواچیچ، با یک ضربه فوق العاده توپ را گوشه بالای چپ دروازه رئال مادرید فرستاد.

(لژیا) دقیقه ۵۸: لژیا حریف سختی برای رئالی ها بود آنها توانستند بازی را مساوی کنند. رادوویچ با یک شوت گل دوم تیمش را زد. این گل بر روی عملکرد ضعیف کیلور ناواس به ثمر رسید.

(لژیا) دقیقه ۸۳: در کمال ناباوری رئالی ها گل سوم را دریافت کردند و در آستانه از دست دادم امتیاز قرار گرفت. اوجیجا از سمت راست حرکت کرد و توپ را به پریوویچ رساند و مهاجم لژیا با یک ضربه زیبا دور از دستان ناواس دروازه رئال مادرید را باز کرد.

(رئال مادرید) دقیقه ۸۵:  رئال مادرید که از دریافت گل سوم شوکه شده بود سریع دست به کار شد و گل مساوی را زد تا این تیم دست خالی میدان را ترک نکند. فرار کارواخال از سمت راست باعث شد تا توپ را از میان مدافعان به کواچیچ برساند و هافبک کروات با یک شوت دروازه لژیا را گشود.

آمار بازی: