یوفا سی ال – جسی لینگارد مهاجم جوان منچستریونایتد به تمجید از رشفورد پرداخت و خاطر نشان کرد که وی آینده درخشانی همچون رونی خواهد داشت.

جسی لینگارد در مصاحبه با اسکای گفت :

رشفورد هرگز مغرور نشده چون عاشق بازی کردن است. او هنوز خیلی جوان است و اوضاع برایش خوب پیش رفته است( می خندد). او می تواند مانند رونی بت باشگاه شود.امیدوارم این روند برای او حفظ شود. در ماه‌های اخیر او به بلوغ زیادی دست پیدا کرده و تجربیات با ارزشی در رقابت‌های مختلف کسب کرده است. با این وجود نباید فراموش کنیم که او هنوز خیلی جوان است و هنوز در سن رشد قرار دارد. به نظرم اینکه بتواند در بازی‌هایی که حاضر می‌شود گلزنی کند برای اعتماد به نفسش خیلی خوب خواهد بود. امیدوارم بتواند این روند را ادامه دهد.

نباید کارهای رونی را فراموش کنیم. وین هنوز هم به ما انگیزه می دهد. با دستاوردهایی که او داشته، هیچ کس نمی‌تواند در مورد او اظهارنظر دیگری بکند. او برای سال‌های متوالی چه در داخل و چه خارج زمین یک حرفه‌ای واقعی بوده است و همه ما او را الگوی خود میدانیم. او مصمم است به جایگاه قبلی‌اش بازگردد و امیدوارم به‌زودی به آن برسد. او کماکان کاپیتان تیم ملی خواهد بود که باعث می‌شود اعتمادبه‌نفس بالایی پیدا کند. در منچستریونایتد او همیشه از ما حمایت کرده و بازیکنان جوان هر زمانی می‌توانند با او صحبت کنند.