یوفا سی ال – امشب و در چهار چوب جام اتحادیه انگلستان دو تیم لیورپول و تاتنهام به مصاف هم رفتن که لک لک ها توانستن حریف خود را ببرند.

لیورپول

مینیوله، الکساندر ارنولد، لوکاس، کلاون، مورنو، استوارت، وینالدوم، گروجیچ، اجاریا، اوریگی، استوریج

نیمکت: کاریوس، کلاین، لورن، جان، لالانا، مانه، اینگز

تاتنهام

ورم، تریپیر، کارتر ویکرز، ویمر، دیویس، دایر، وینکس، اونوماه، کارول، انکودو، یانسن

نیمکت: لوپز، والکس، فرتونگن، آموس، لاملا، وانیاما، هریسون

لحظات حساس بازی

دقیقه ۹: انکوندو در نزدیکی محوطه جریمه خودی دچار اشتباه شد و توپ به گروجیچ رسید. سانتر این بازیکن که پس از برخورد با مدافع تاتنهام تغییر جهت داد به استوریج رسید و این بازیکن موفق شد دروازه تاتنهام را باز کند.

دقیقه ۶۴: استوریج روی پاس زیبای وینالدوم با دروازه بان تاتنهام تک به تک شد و با یک ضربه دقیق توانست دروازه این تیم را برای بار دوم باز کند.

دقیقه ۷۶: داور پس از بر هم خوردن تعادل لاملا در محوطه جریمه به دست لوکاس یک ضربه پنالتی به سود شاگردان پوچتینو اعلام کرد. وینسنت یانسن پشت توپ ایستاد و توانست ضربه خودش را به گل تبدیل کند تا اختلاف به یک گل برسد.

دقیقه ۸۲: استوریج تا آستانه هت تریک کردن پیش رفت اما ضربه زیبای این بازیکن که پس از برخورد با بازیکن تاتنهام اندکی تغییر مسیر داد به تیر دروازه برخورد کرد.

دقیقه ۸۶: تاتنهام روی یک ضد حمله صاحب موقعیت خوبی شد و هریسون که نخستین بازی خود برای تاتنهام را انجام می داد روی سانتر لاملا با مینیوله تک به تک شد اما با بی تجربگی این موقعیت را از دست داد.

بازی در نهایت با همان نتیجه به پایان رسید تا لیورپول به مرحله یک چهارم نهایی جام اتحادیه صعود کند.