یوفا سی ال – لیورپول حریف خود را با برتری قاطع شکست داد. آنها توانستن در این بازی ۶ گل وارد دروازه واتفورد کند.

شرح گلها:

(لیورپول) دقیقه ۲۷: سانتر کوتینیو با ضربه سر سادیو مانه همراه شد و توانستند دروازه حریف را باز کنند.

(لیورپول) دقیقه ۳۰: تنها سه دقیقه بعد از گل اول این بار نوبت به کوتینیو رسید که دروازه میهمان را باز کند. شوت محکم كوتینیو از پشت محوطه جریمه وارد داروازه حریف شد.

(لیورپول) دقیقه ۴۳: سانتر لالانا این بار با ضربه سر امره جان متوصل شد و قرمز پوشان آنفیلدی برای بار سوم توانستند دروازه حریف را باز کنند.

(لیورپول) دقیقه ۵۷: سانترهای لالانا تمام بشو نیستند با هر سانتر او بوی گل می آید. این بار سانتر او با ضربه سر روبرتو فیرمینو همراه بود و توانستند دروازه حریف را باز کنند.

(لیورپول) دقیقه ۶۰: زننده گل اول این بار زننده گل پنجم است. بر روی یک ضد حمله سریع و بر روی پاس فیرمینیو, سادیو مانه توانست این گل را به ثمر برساند.

(واتفورد) دقیقه ۷۵: تنها گل واتفورد توسط داریل جانمات زده شد. توپ را از بازیکن لیورپول میگیرد و از گوشه محوطه لیورپول با یک شوت دقیق دروازه این تیم را باز میکند.

(لیورپول) دقیقه ۹۱+: جشنواره گل لک لک ها ادامه دارد, این بار نوبت به داریل جانمات بود که دروازه گوزن ها را باز کند. شوت استوریچ با واکنش عالی پانتلیمون دروازه بان تیم حریف مجب شد تا توپ مقابل پای جانمات قرار گیرد و این بازیکن هم برای بار ششم دروازه واتفورد را باز کرد تا این تیم در یک بازی پر گل حریف خود را با نتیجه ۶ – ۱ تحقیر کند.

آمار بازی: