یوفا سی ال – مروری داریم بر مهم ترین سر خط اخبار فوتبال اسپانیا و لیگ این کشور موسوم به لالیگا. 

رئال مادرید :

ریاض محرز، ستاره لستر سیتی در مورد بهترین بازیکنان دنیا گفت :” رونالدو، مسی ، سوارز یا گریزمن.”

وی در مورد زیدان هم صحبت کرد:” در انگلیس بهترین مربی رانیری است اما بهترین مربی دنیا زیدان است چرا که چمپیونزلیگ را برده است.”

دی فریتاس، وکیل اسبق رونالدو در مورد گذشته وی گفت :” برای او هماهنگی با لیسبون خیلی سخت بود چرا که لهجه مادیرایی ها متفاوت بود. در مدرسه مشکلاتی داشت. او را مسخره می کردند اما مقاومت کرد.”

وی افزود :” منچستریونایتد به او کمک زیادی کرد. زمانی که به آن جا رفت یک جوان ۱۸ ساله بود اما خیلی چیزها یاد گرفت.”

ایوان هلگوئرا مدافع سابق رئال مادرید در گفتگویی اختصاصی با MARCA گفته است:

من فکر می کنم در این دیدار رئال مادرید برنده شود. آن ها تیم خوبی دارند و تا به اینجا در لیگ عملکرد قابل قبولی داشته اند.

وی همچنین در مورد اتلتیکومادرید و سیمئونه نیز می گوید:

ال چولو یک مربی فوق العاده است و تیم عالی در اختیارش است. اتلتیکو الان یکی از بهترین های جهان است. سیمئونه ثابت کرده است که فلسفه یک نفر می تواند یک باشگاه را متحول کند. آن ها به سختی شکست می خورند.

بارسلونا :

نمایش فوق العاده کوتینیو در تیم ملی برزیل و لیورپول، باعث شده تا بارسلونا او را به عنوان هدف جدی خود در بازا نقل و انتقالات نشانه گیری کند از این رو یورگن کلوپ سرمربی قرمزها از هم اکنون به فکر جانشینی برای ستاره تیمش است.

لورنزو اینسینیه با باشگاه ناپولی رابطه چندان خوبی ندارد زیرا او خواهان دو برابر شدن دستمزدش است و آقای دی لورنتیس مایل به تمدید چنین قراردادی نیست از سوی دیگرلیورپول آماده است تا یک پیشنهاد ۳۰ میلیون یورویی برای ناپولی و دستمزد ۶٫۵ میلیون یورویی برای اینسینیه ارسال کند این دستمزد سه برابر دستمزد کنونی مهاجم ناپولی است.

طرفداران رئال مادرید از اقدام بارسلونا برای قیمت بلیط الکلاسیکو خشمگین هستند !

طرفداران رئال مادرید باید ۵۰ درصد بیشتر از پولی را که هواداران بارسلونا وقتی به سانتیاگو برنابئو آمدند برای دیدن بازی در نیوکمپ هزینه کنند !

علت افزایش قیمت بلیط توسط بارسلونا را کاهش استقبال طرفداران رئال مادرید برای حضور در نیوکمپ عنوان کرده است .

طرفداران رئال مادرید پس از شنیدن قیمت بلیط الکلاسیکوی ۳ دسامبر در نیوکمپ ناراحتند . قیمت بلیط ۱۲۳ یورو است و این مبلغ باورنکردنی است !

اتلتیکو مادرید :

آنتوان گریزمان در مصاحبه اخیرش گفت :

اگر بتوانم الکساندر لاکازته را به اتلتیکو مادرید می آورم. یا شاید پوگبا را. من بازی الکساندر را خیلی دوست دارم و او پسر خیلی خوبی است. درست مانند پل. پوگبا بازیکن بزرگی و هم تیمی خوبی است. من امیدوارم روزی با یکی از آن ها در یک تیم باشگاهی بازی کنم.

پوگبا بسیار بیشتر و بهتر از من می رقصد. البته من هم گاهی اوقات زمانی که در ماشین تنها هستم، موزیک گوش می کنم و با آن هم خوانی می کنم.

هم رسانه های اسپانیایی نقل کرده اند که آنتوان گریزمان ستاره روخی بلانکوس مشکلی برای حضور در دربی مادرید ندارد.

به گزارش Mirror طی مدت اخیر باشگاه اتلتیکو مادرید برای بازگرداندن دیگو کوستا به پایتخت اسپانیا ابراز تمایل کرده بود. به همین دلیل چلسی در ادیشه این است تا زمینه تمدید قرارداد کوستا را فراهم کند تا این بازیکن در لندن باقی بماند.

سویا :

خورخه سامپائولی سرمربی آرژانتینی سویا گفت :

سسک فابرگاس بازیکن خوبی است اما واقعیت این است که ما در حال حاضر به جذب او فکر نمی‌کنیم. به شخصه فکر نمی کنم او را در سویا ببینیم. واضح است که هر مربی دوست دارد بازیکن باکیفیتی چون سسک در اختیار داشته باشد اما در حال حاضر به جذب او فکر نمی‌کنم.

ویتولو ستاره جوان قرمز و سفید ها نیز گفت :

هم سمپائولی و هم لوپتگی از من یک چیز در بازی می خواهند که فشار بیاورم و به تیم از عمق کمک کنم.