یوفا سی ال – از سری رقابت های هفته ۱۲ لیگ برتر انگلیس در یک بازی یک طرفه از سوی میزبان یعنی منچستریونایتد در مقابل آرسنال نتیجه ای جز مساوی در بر نداشت.

نتیجه نهایی برای ما مطلوب بود، چون ما یک بر صفر از حریف خود عقب بودیم و در نهایت توانستیم در دقایق آخری بازی را با گل الیور ژیرود به تساوی بکشانیم. در طرف دیگر، هر دو تیم بازی بسیار خوب و سازمان‌ یافته‌ای را ارائه دادند. سرعت پاس‌کاری ما به اندازه کافی بالا نبود که همین امر موجب شد رو به عقب بازی کنیم، در نفوذها ناموفق بودیم اما در اواخر بازی، مالکیت خوبی داشتیم، هرچند موقعیت‌های زیادی خلق نکردیم و به آن صورت دروازه حریف را تحدید نکردیم. در ۲۰ دقیقه اول نیمه دوم، آن‌ها تیم برتر میدان بودند و کاملاً شایسته پیش افتادن بودند. در مجموع، نتوانستیم آن طور موقعیت‌های زیادی خلق کنیم.

صادقانه بگویم شما هیچ‌گاه نمی‌دانید چه اتفاقی روی می‌دهد. فصل گذشته ما در این‌جا باختیم، اما امروز اینطور نشد. بنابراین در این مورد پیشرفت کرده‌ایم. امیدوارم که پس از این بازی، بتوانیم به بردهای ارزشمندی دست پیدا کنیم. با این وجود بازی های سختی پیش رو داریم و خود را برای بازی های بعدی آماده میکنیم.