یوفا سی ال – شب گذشته رئال مادرید توانست با درخشش و هتریک فوق ستاره پرتغالی اش یعنی کریستیانو رونالدو با سه گل همشهری اش اتلتیکو مادرید را در ویسنته کالدرون شکست دهد تا انتقام بازی ۴-۰ چند فصل پیش را از روخی بلانکوس گرفته باشد.

به گزارش آ اس اسپانیا، دیگو سیمئونه در خصوص شکست بد تیمش به صحبت پرداخته است. وی معتقد است پس از پنالتی رئال مادرید بازی از دست شاگردانش خارج شد و آن ها نتوانستند مدیریت خوبی داشته باشند.

ال چولو گفت :

تا زمان پنالتی رئال مادرید ما بازی خوبی ارائه دادیم اما بعد از پنالتی کار مشکل شد. ما نیمه دوم را خوب شروع کردیم اما پنالتی حریف بازی را از دستمان خارج کرد. در نیمه اول ما تیم برتر بودیم و این روند در ۲۰ دقیقه نیمه دوم هم ادامه داشت تا پنالتی رئال مادرید گل شد.

اینکه ما تیم ضعیف تر بودیم بستگی به نوع نگاه دارد. در نیمه دوم قطعا ما تیم ضعیف تر نبودیم. بعد از گل اول باید روش بهتری برای حفظ آرامش در ادامه بازی پیدا می کردیم. این شکست باید باعث پیشرفتمان شود. این شکست به همه ما ضربه زده است و همه ناراحتیم.

رئال مادرید به مانند همیشه بازی کرد. اما ین بار رونالدو در اوج بود. آن ها تغییر زیادی در سیستمشان نداشتند اما آنها بسیار خوب بازی کردند.
وی در پاسخ به اینکه شکست های این فصل تیمش را چگونه شرح می دهد گفت:

هر بازی با بازی دیگر متفاوت است. بر این باور هستم که در بازی امروز اشتباهات زیادی نداشتیم. بعد از پنالتی رئال مادرید بازی بیشتر و بیشتر از دستانمان خارج شد.

وی در مورد این باخت در کالدرون که احتمال دارد آخرین دربی در این ورزشگاه باشد گفت:

درست به مانند بقیه شکست ها در کالدرون این شکست هم ناراحت کننده است.

زیدان نیز در پایان بازی گفت:

نمی دانم این بهترین بازی رئال با مربیگری من بود یا خیر؛ ولی برابر یک حریف دشوار و در ورزشگاهی که پیروزی در آن بسیار سخت است، نمایشی فوق العاده داشتیم.

بازی را خوب شروع کردیم و قدرتمان را به حریف تحمیل کردیم. از نمایش بازیکنانم بسیار راضی هستم. تیم های کمی در دنیا هستند که می توانند به اتلتیکو در ویسنته کالدرون ۳ گل بزنند. ۱۵ دقیقه نیمه دوم، اتلتیکو فشار زیادی به ما وارد کرد؛ اما دقت و تمرکز لازم را به خرج دادیم و از فشار میزبان به سلامت خارج شدیم.

این یک پیروزی بسیار مهم برای ما بود. توپ های کمی از دست دادیم و برابر اتلتیکو، تمرکز بالایی از همان ابتدای بازی داشتیم. به خاطر سه گل رونالدو و بازی درخشان ایسکو بسیار خوشحالم ؛اما در مجموع از همه بازیکنانم راضی هستم و ستایش شان می کنم.

امشب با بیل در سمت چپ، لوکاس در سمت راست و رونالدو به عنوان مهاجم مرکزی، تیم تعادل بسیار خوبی در زمین داشت. حالا باید به این روند ادامه دهیم؛ چون هنوز هیچ جامی فتح نکرده ایم و مسیری طولانی در پیش است.»

تغییر پست رونالدو:

رونالدو امشب با تصمیم من در پست مهاجم نوک بازی کرد؛ اما اینکه او از این پس در این منطقه بازی خواهد کرد، حتمی نیست. امشب چنین بود و در بازی های بعدی شاید این روند ادامه یابد، شاید هم تغییر کند.
توپ طلا؟ من هرگز به اینکه رونالدو شایستگی کسب توپ طلای امسال را دارد شک نداشتم و معتقدم او امشب با هت تریک در زمین اتلتیکو، پرونده توپ طلا را به نفع خود بست.