پیش تر در این نوشته “بارسلونا ۴ لاکرونیا ۰ ؛ درخشش نیمار و بازگشت مسی با گل” خواندید که بارسا توانست با درخشش رافینیا از سد حریفش بگذرد.

به گزارش مجله خبری آنلاین موندودیپورتیو لوئیس انریکه پاسخ خبرنگاران را داد.

بازی تیم را چگونه میبینید؟

فرصت های خوبی به دست آوردیم و به آنها ۴ گل زدیم. من از این برد روحیه بخش راضی هستم. بازیکنان در مقابل خط دفاع خوب تیم حریف محک عالی خوردند و نشان دادند می توانند روزنه ها را پیدا کنند. بعد از ۳-۰ شدن بازی و اطمینان از پیروزی سعی کردیم برای بازی آینده به برخی بازیکنان استراحت دهیم.

نظر شما در مورد رافینیا چیست؟

رافینیا امروز ارزش های خودش را نشان داد و هم در دفاع و هم در حمله مهره تاثیر گذار ما بود. من او را دوست دارم و میدانم که چه بازیکن خوبی است. من از این نظر خوش حال هستم که توانست دو گل به ثمر برساند.

الکس ویدال امروز غایب بود با این قضیه مشکلی ندارید؟

نه مشکلی وجود ندارد ما از اول با سیستم ۳-۴-۳ بازی کرده ایم و حالا هم مشکلی با این قضیه نیست زیرا که من در ترکیب تیم سرخیو روبرتو رو هم دارم که میتوان از او نیز استفاده کرد.

در این بازی پلنی برای برد داشتید؟

ما سه الا چهار موقعیت تاکتیکی برای این بازی طراحی کرده بودیم که در هر صورت نیاز آنها را رو کنیم. من بسیار خوشحال هستم که پلن های ما در این بازی جواب داد و توانستیم با موفقیت از آن عبور کنیم. هیچ تیمی در برابر بارسا بازی آسانی ندارد و ما سعی میکنیم برنده از زمین خارج شویم و این برای هر مربی که در مقابل ما قرار میگیرد سخت است.

گزارش هایی از صحبت شما با پپ گواردیولا منتشر شده است آیا درست است؟

خیر من هیچ گونه صحبتی با ایشان نداشته ام. ما بازی سختی مقابل تیم پپ داریم با این حال ما برای گرفتن امتیازات به زمین میرویم.