رئال که شبی فوقالعاده را پشت سر گذاشت “بتیس ۱ – رئال مادرید ۶؛ مادریدی ها می تازند” توانست بتیسی ها رو در هم کوبند و شکستی سنگین بر آنها تحمیل کنند.

زیدان پس از این پیروزی جواب خبرنگاران را داد که در وب سایت خبری آنلاین goal بدین شرح است:

این مربی فرانسوی میگوید ما بعد از تساوی با ویارئال، لاس پالماس، بورسیا دورتموند و ایبار خیلی خوش حال هستیم که توانستیم این پیروزی را با چنین گل هایی جشن بگیریم. برای ما خیلی مهم بود تا این برد روحیه بخش را کسب کنیم زیرا به آن نیاز داشتیم. در این بازی بازیکنانم از جمله تونی کروس، ایسکو، مارسلو، کریم بنزما در آمادگی بودند و این مرا خوشحال میکند.

به نظر میرسد زیدان پس از به ثمر رساندن دو گل, از ایسکو راضی است, او میگوید:

ایسکو بخشی از تیم است. او به خوبی میداند چه کاری انجام دهد و من خوشحال هستم او دو گل به ثمر رسانده. او افزود که من لذت میبرم که تیم خود را میبینم تنها با چند حرکت و لمس توپ گل زیبا میزند این صحبت من را میتوانید در گل چهارم رئال مشاهده کنید.

امشب یک شب فوق العاده برای من و طرفداران واقعی کهکشانی ها بود و به طور کلی برای ایسکو که با گل های زیبایش توانست خودی نشادن دهد. همچنان رقابت در خط میانی رئال زیاد است اما بازیکن ۲۴ ساله رئال نشان داد که هنوز هم بخشی از این تیم است و باید تلاش خود را بکند تا بتواند در ترکیب جا گیرد.