یوفا سی ال – فابیو کاپلو سرمربی پر آوازه ایتالیایی دنیای فوتبال که در حال حاضر بدون تیم است، مصاحبه مفصلی را با نشریه ایتالیایی انجام داده است.

کاپلو در مورد سری آ امسال گفت :

تصور میکنم یوونتوس مثل همیشه قهرمان سری آ شود. آن ها دو بازی را باخته اند که خودش جای تعجب دارد چرا که این تعداد باخت برای یووه معمولا در پایان فصل نوشته می شود و این نشان دهنده نزدیک تر شدن رقابت های امسال است اما همچنان می گویم بیانکونری امسال هم به راحتی قهرمان رقابت ها خواهد شد، چون که در این تیم بوفون و رهبرانی بازی می کنند که راه و رسم قهرمانی را می دانند.

از فابیو در خصوص ناپولی،رم و میلان نیز سوال شد :

زمانی که آن ها هیگواین را در تیم خود داشتند، دیدارهایشان را ۱-۰ پیروز می شدند اما حال کسب همان پیروزی هم برایشان دردناک است زیرا گونزالو یک ماشین گلزنی بود. رم بسیار قوی است، آن ها در همه جا رقابت می کنند، در مورد میلان نیز، آن ها پروژه جوانگرایی را تازه شروع کرده اند و نیازی به عجله کردن ندارند و در حال انجام کار بزرگی هستند.

کاپلو در خصوص رئال مادرید و شرایط زین الدین زیدان فرانسوی گفت :

بزرگترین چالش زیدان مسئله موراتا و بنزماست و هر مربی دیگری هم می بود بین این دو به سختی یکی را انتخاب می کرد. زیدان تاکتیک های فوق العاده ای دارد و میداند چگونه از بازیکنانش بازی بگیرد. به نظر خودم موراتا در حال حاضر مهره کار آمدتری است.