یوفا سی ال – دوتیم منچستریونایتد و منچسترسیتی دیشب در چارجوب رقابت های جام اتحادیه به مصاف هم رفتند.

در پایان بازی دو تیم منچستریونایتد و منچسترسیتی شاگردان مورینیو توانستند با یک گل حریف خود را شکست دهند.بعد از بازی مورینیو با وبسایت رسمی منچستریونایتد به گفتگو پرداخت.

او در مورد جام اتحادیه گفت :

“این یک رقابت حذفی است پس نتیجه در آن بسیار مهم است. اگر شما ببازید از گردونه ی رقابت های حذف میشوید و اگر پیروز شوید به رقابت ادامه میدهید. این یک امر ویژه است چرا که به هواداران کاملا شگفت انگیز یونایتد احساس بهتری دست میدهد. طرفدارانی که من همانند آنها در زندگی ام ندیده ام. بعد از باخت مقابل چلسی آنها ما را به طور غیر قابل باوری حمایت کردند. عشقی که هواداران به این باشگاه دارند بزرگ تر از نتیجه است. بزرگتر از موفقیت و جامهاست. این شور و عشق واقعی است”.

در مورد هوادارن تیم :

“من برای آنها بسیار خوشحال هستم. من به خودم اهمیت نمی دهم. من خوشحالم نیستم چرا که این نتیجه برای من مهم است. من برای هوادرانمان خوشحال هستم. برای بازیکنانمان خوشحال هستم چرا که آنها همه کار انجام دادند. نمایش خوبی بود. فوق العاده نبود اما خوب بود. این حداقل چیزی است که می توانیم به هوادران بدهیم”.

در مورد نیمه ی دوم بازی با سیتی :

” ما بهتر آغاز کردیم تا آنها را پرس کنیم و توپ را بدست آوریم. قدم به قدم اعتماد به نفس ما بیشتر شد. ما در خط دفاعی از بایلی و اسمالینگ استفاده میکردیم اما هر دوی آنها را از دست داده بودیم. ما مجبور شدیم از دو دفاع چپ در مرکز دفاع استفاده کنیم. مارکوس (مارکوس روخو) تا به حال به مدت زیادی در آن پست بازی نکرده بود. اما صادقانه می گویم، او امروز در این پست فوق العاده بود.

او همچنین ادامه داد :

ما ابتدا در نیمه ی اول به سازمان دهی خط دفاعی پرداختیم و سپس در نیمه ی دوم بازیکنانمان مخصوصا: پوگبا، هررا و کریک فشار را بیشتر کردند. سپس ما بدست آوردن توپ را شروع کردیم و خطرناک ظاهر شدیم. پوگبا، قبل از گل اول شانس خوبی را داشت، بعد از گل نیز زلاتان و رشفورد موقعیت های خوبی داشتند، خب ما میتوانستیم با زدن گل دوم بازی را به اتمام برسانیم. اما من فکر میکنم اینطور بهتر است. چرا که این راهی است که بازیکنان همه چیز را بدست آوردند و احساس خوبی به هواداران دست دهد”.

در مورد بازی های گذشته :

“من میدانم که در عرض دو روز بازی داشتیم. و من همچنین میدانم بازیکنانم باید با تیمهایی همچون چلسی، لیورپول، فنرباغچه و منچستر سیتی با فاصله ی دور روز بازی کنند. اما من فکر میکنم هوادران سزاوار آن هستند و من واقعا برای آنها و بازیکنانم خوشنود هستم”.

در مورد احساس هوداران:

“این شور و عشق واقعی است و به نتایج بستگی ندارد. این آسان که شما طرفدار یونایتد باشید وقتی سه برد پشت سر هم کسب میکنید یا در عرض ۷سال، ۵ جام کسب میکنید. اما این راحت نیست که تیم شما ۴ بر ۰ مغلوب میشود و شما آنها را حمایت میکنید، این غیر قابل باور است. تنها چیزی که میتوانم بگویم این است که من نمیتوانم مغرور باشم که مربی منچستریونایتد هستم”.

“مانند این که در دفترچه یادداشتم بنویسم. بعد از یک باخت بد تنها راهی که من میدانم جنگیدن است. ما می جنگیم و بازیکنان این کار را برای هوادران انجام میدهند. و هوداران نیز این کار را برای بازیکنان انجام میدهند چرا که آن ها در بازی هستند. این فینال لیگ قهرمانان اروپا نبود و یک شانزدهم نهایی لیگ کاپ اما در برابر منچستر سیتی بود و بعد از یک شکست بزرگ این برد برای ما بسیار مهم بود”.