یوفا سی ال – در هفته یازدهم لیگ جزیره، منچسترسیتی در استادیوم اتحاد میزبان میدلزبورو بود. این دیدار که جدال استاد و شاگرد سابق نیز بود در پایان با حساب ۱-۱ مساوی خاتمه یافت تا شاگردان پپ ۳ امتیاز حساس را از دست بدهند. 

خلاصه بازی :

دقیقه ۲۵: روی حرکت آگوئرو و پاسش برای دی بروین، ضربه پای چپ مرد صورت یخی به شدت دروازه والدز را لرزاند اما توپ از خط نگذشت. بی شک تا این دقیقه از بازی براوو کم کار ترین فرد زمین بوده است.

دقیقه ۳۲: فشار حملات سیتی در ادامه بیشتر شد. پاس پشت پای گوندوغان در محوطه جریمه به آگوئرو رسید اما والدز ضربه این بازیکن را مهار کرد.ضربه سیلوا در ادامه به تیر دروازه خورد اما این بازیکن در آفساید قرار داشت.

دقیقه ۳۵: مدافع تیم مهمان توپ را از جلوی آگوئرو دور کرد اما توپ به ناواس رسید. سانتر زمینی این بازیکن در دهانه دروازه به سیلوا رسید اما والدز بار دیگر یک عکس العمل خوب مانع از باز شدن دروازه تیمش شد.

دقیقه ۴۳: سیتی سرانجام موفق شد به گل رسید. پاس رو به جلوی تماشایی دی بروین به آگوئرو رسید و این بازیکن با یک بغل پا در دهانه دروازه موفق شد تیمش را پیش بیندازد.

دقیقه ۴۸: نگردو که متوجه شد براوو از دروازه خودش بیرون آمده از میانه زمین دروازه سیتی را هدف گرفت اما براوو توانست در آخرین لحظه توپ را با مشت به کرنر بفرستد.

دقیقه ۹۱: میدلزبورو در یکی از معدود موقعیت های خود در آخرین لحظات بازی موفق شد روی سانتر فرند و ضربه سر پر قدرت دی رون به گل تساوی برسد تا اتحاد در سکوت فرو بورد.

بازی با همین نتیجه به پایان رسید تا شاگردان پپ گواردیولا ۳ امتیاز حساس این دیدار را به راحتی از دست بدهند.سیتیزن ها همچنان صدر نشین هستند اما تیم های آرسنال لیورپول و چلسی در صورت پیروزی می توانند جای سیتی را در صدر بگیرند.

آمار بازی :