یوفا سی ال _ دو تیم منچستریونایتد و استوک سیتی امروز ساعت ۱۴:۳۰ به وقت ایران به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی با تساوی یک یک خاتمه یافت .

دو تیم منچستریونایتد و استوک سیتی امروز در ورشگاه اولدترافورد شهر منچستر به مصاف هم رفتند که علی رغم برتری منچستریونایتد از لحاظ موقعیت و همچنین تصاحب توپ و میدان اما این بازی با تساوی به پایان رسید.

نیمه اول :

۱۰ دقیقه ابتدایی با برتری نسبی میزبان آغاز شد اما نتوانستند موقعیت خاصی خلق کنند.

در دقیقه ۱۵ همکاری عالی بین زلاتان و لینگارد توپ به پوگبا رسید که ضربه او از کنار دروازه بیرون رفت.

در دقیقه ۲۱ شوت فنی ماتا پشت سر دروازه ان را گلر استوک به کرنر فرستاد.

در دقیقه ۲۲ ضربه سر خطرناک پوگبا از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۲۷ پاس در عرض زلاتان روی دروازه به لینگارد رسید که او با یک ضربه سر ضرب دروازه را نشان گرفت که باز هم دروازه بان استوک آن را به کرنر فرستاد.

در دقیقه ۳۰ ارسال لینگارد و ضربه زلاتان که این بار توپ به مدافعان برخورد کرد و به بیرون رفت.

و در دقیقه ۴۳ نیز شوت پوگبا با اختلاف به بیرون رفت.

نیمه دوم :

در ۱۰ دقیقه اول بازی متعادل آغاز شد و حتی جو آلن بازیکن اسبق لیورپول و تیم استوک سیتی در دقیقه ۵۵ در محوطه جریمه موقعیت خطرناکی روی دروازه یونایتد رقم زد که ضربه آرام او را دخیا در اختیار گرفت.

دقیقه ۶۵ شوت آندر هررا با فاصله کمی از کنار دروازه برون رفت.

در دقیقه ۶۶ مورینیو دست به دو تعویض زد تا تیم را هجومی تر کند و رونی و ماسیال به جای ماتا و لینگارد وارد زمین شدند.

دقیقه ۶۸ شوت زلاتان از کنار دروازه استوک راهی خارج شد.

 

تعویض های مورینیو خیلی زود جواب داد و روی همکاری رونی و مارسیال در دقیقه ۶۹،با دفع توپ بد مدافع استوک توپ به مارسیال رسید و او با یک ضربه دقیق دروازه استوک را مثل فصل قبل باز کرد.

در ادامه نیز توپ و میدان در اختیار منچستر بود و آنها موقعیت زیادی خلق کردند که در دقیقه ۷۰ توپ بلیند را مدافع استوک دفع کرد و در دقیقه ۷۲ شوت زلاتان توسط دروازه بان دفع شد.

در دقیقه ۷۷ پیتر کرواچ جای آرناتوویچ مصدوم را گرفت.

در دقیقه ۸۲ بر خلاف جریان مسابقه استوک به گل رسید.پس از دفع توپ بد دخیا و برخورد مجدد توپ به او،توپ به تیر دروازه برخورد کرد و جلوی پای جو آلن افتاد و دروازه خالی را او با ضربه محکم باز کرد.

منچستر که برد را با تساوی عوض کرده بود دست به حمله زد و در دقیقه ۸۶ موقعیت عالی برای زلاتان در درون محوطه جریمه اتفاق افتاد که توپ زلاتان را ستاره این بازی یعنی گرنت دروازه بان استوک به کرنر فرستاد.

در دقیقه ۸۸ بد شانسی های منچستر کامل شد و سانتر رشفورد را پوگبا با ضربه سر به تیر کوبید تا بازی با همان نتیجه یک  بر یک به پایان برسد.

آمار بازی در زیر آمده است.