یوفا سی ال – آلوارو موراتا ستاره اسپانیایی سابق یوونتوس و حال حاضر رئال مادرید در گفتگوی جدیدش دوباره به تیم سابقش ابراز علاقه کرد اما بازگشتش به تورین را در ژانویه غیرممکن خواند.

موراتا در کنفرانس خبری پیش از بازی فردا شب اسپانیا مقابل ایتالیا در چارچوب رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ که در ورزشگاه یوونتوس آرنا برگزار می شود با نشریه معتبر شهر میلان یعنی گازتا دلو اسپورت به صحبت پرداخت.

آیا به یوونتوس برمیگردی ؟ این اولین بار است که چنین چیزی می شنوم. این اتفاق غیرممکن است. من در مادرید هستم. با این وجود مشخص است که امیدوارم یووه همیشه ببرد اما فکر نکنم بتوانم به این زودی ها به آنجا بازگردم.

بازگشت به ورزشگاه یوونتوس احساس فوق العاده ای دارد. واقعا می خواهم در تورین بازی کنم و اگر وقت خالی داشته باشم دوست دارم به داخل شهر بروم. تورین خانه دوم من است و ایتالیا همیشه در قلبم حضور دارد. من و نامزدم در خانه با هم ایتالیایی صحبت می کنیم. موراتا همچنین در خصوص پیوستنش به ناپولی که در تابستان مطرح شد عنوان کرد :

پدرم و مدیر برنامه هایم به من گفتند که ناپولی با آن ها در تماس بوده است. بلافاصله به آن ها گفتم پیشنهاد ناپولی را فراموش کنند. به آن ها گفتم به خاطر عشقی که به یووه دارم هرگز در ایتالیا برای تیمی جز یووه بازی نمیکنم.