یوفا سی ال – مورینیو و اینتر… دو کلمه ای که در کنار یکدیگر مکمل سه گانه تاریخی ایتالیایی ها در سال ۲۰۱۰ بودند. اما ۶ سال پس از آن نه اینتر اوضاع خوبی دارد و نه مو.

افعی ها پس از ۱۴ بازی که نیمی از آنها با شکست همراه بوده، فرانمک دی بوئر را اخراج کردند و حالا لیستی از جانشینان احتمالی منتشر شده است. در حال حاضر محتمل ترین و در دسترس ترین گزینه ها مارسلینو از ویارئال است که بعد از ملاقات شب گذشته، استفانو پیولی را پشت سر گذاشته است. از سایر گزینه ها می توان به فرانسسکو گویدولین، ویتور پریرا و گاس هیدینیک اشاره کرد، هرچند که سرمربی هلندی از قبول این پیشنهاد خودداری کرد.

طی گزارش امروز توتواسپورت، در برنامه های اینتر برای فصل آینده، بازگرداندن ژوزه مورینیو نیز وجود دارد. آقای خاص در سال ۲۰۱۰ همراه با نراتزوری فاتح سه گانه شد، در حال حاضر برای حفظ منچستر یونایتد در کورس قهرمانی لیگ برتر و لیگ اروپا به مشکل خورده است.

گزارش ها حاکی از آن است که اگر مورینیو نتواند اوضاع را در انگلستان تغییر دهد و و اینتر هم نتواند مربی بلند مدتی برای خود پیدا کند، ممکن است در تابستان سال ۲۰۱۷ طرفین به فکر همکاری مجدد باشند. مورینیو هرگز علاقه شدید خود به نراتزوری را پنهان نکرده است.

این خبر بازتاب زیادی در رسانه های ایتالیا داشته است و ممکن است پس از یک پروسه طولانی در جذب مربیان ناکام، اینتری ها یک نام بزرگ از بین مورینیو و سیمئونه را برای احیا کردن خود انتخاب کنند. البته این کار ساده ای نخواهد بود چرا که هر یک از این نام ها نیاز به بازیکنانی سطح اول دارند تا نرآتزوری را دوباره به کورس رقابت ها بازگردانند.