وفا سی ال – از سری رقابت های هفته ۱۲ لیگ برتر انگلیس در یک بازی یک طرفه از سوی میزبان یعنی منچستریونایتد در مقابل آرسنال نتیجه ای جز مساوی در بر نداشت.

ما تیم برتر میدان بودیم. در کار دفاعی عالی کار کردیم. آن ها خوش شانس بودند با این حال تیم ما بسیار بد شانس است و نمیتواند نتیجه گیرد. آن ها از هیچ بختی برای پیروزی برخوردار نبودند. وقتی که توپ در اختیار ما بود، ما خیلی راحت بودیم. در کل خرده ای به تیمم نمی گیرم اما میتوانستیم گل های بیشتری به ثمر برسانیم.

در مورد آن صحنه نمیگویم پنالتی بود و یا نبود زیرا من آن صحنه رو دیدم و میدانم جریان از چه قرار است. با این حال صحبتی در این مورد ندارم. البته که دو امتیاز از دست دادیم. ما بهتریم تیم بودیم و آرسنال قادر نبود که بازی همیشگی اش را انجام دهد. این ما بودیم که توانستیم با در اختیار داشتن بازی آرسنال را مهار کنیم و نگذاریم ضد حمله بخوریم با این حال روی آن موقعیت و در تنها صحنه ای که ما نتوانستیم آن ها را مهار کنیم به گل دست یافتند. شانس با آن ها بود.

این یک شکست در برابر آرسنال بود. اگر شما بازی بدی را ارائه دهیدیا یک بازی پایاپای را در برابر تیم خوبی مانند آرسنال انجام دهید، تساوی یک بحران نیست. اما در روزی که داوید ده خیا در حال استراحت بود و چک سه مهار خوب داشت، در این حالت این تساوی تفاوتی با شکست ندارد.