یوف سی ال _ تیم های مونشن گلادباخ و بارسلونا از هفنه دوم لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه بروسیا پارک در آلمان به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با نتیجه ۲ بر یک به سود بارسا به پایان رسید .

شرح بازی به صورت زیر است .

نیمه اول :

در ابتدای این نیمه دو تیم بازی را با آرامش آغاز کردند و بیشتر همدیگر را محک میزدند و موقعیت هایی چندانی نصیب دو تیم نشد. بازی هر چه به دقایق پایانی نیمه اول نزدیک میشد دو تیم موقعیت های خطرناک تری را رقم میزدند تا اینکه گل اول بازی توسط بازیکنان مونشن گلاد باخ در دقیقه ۳۳ به ثمر رسید، پس از دست دادن توپ توسط بوستکس در میانه میدان توپ توسط رافائل به محمود داهود سوریه ای اصل رسید که او نیز با پاسی دقیق تورگان هازارد را صاحب توپ کرد و او نیز در دهانه دروازه توانست به راحتی گل اول بازی را به ثمر برساند

در ادامه نیز بارسلونا روی ارسال راکیتیچ و ضربه ی سر سوارز موقعیت خطرناکی را رقم زد که این توپ را دروازه بان گلادباخ دفع کرد.و این نیمه بدون در نظر گرفتن وقت تلف شده به پایان رسید.

نیمه دوم :

 

در این نیمه در همان ابتدای بازی در دقیقه ۴۷ تعادل نیمار در محوطه جریمه به هم خورد که این توپ را اسکومینا داور بازی خطا تشخیص نداد .

در دقیقه ۴۹ رافائل بازیکن مونشن گلادباخ به دلیل مصدودمیت جای خود را به فابین جانسون داد .

در دقیقه ۵۳ بارسا دست به تعویض زد و پاکو آلکاسر که در بازی محو بود را بیرون کشاند و به جای او رافینیا را به میدان فرستاد .

در دقیقه ۵۹  بارسا دومین تعویض خود را انجام داد که در آن آردا توران جای ایوان راکیتیچ را گرفت تا عناصر تهاجمی تیم بیشتر شوند،همین تعویض جواب داد و در دقیقه ۶۵ آردا توران روی پاس دیدنی نیمار توانست با یک ضربه دیدنی درون محوطه جریمه دروازه حریف آلمانی را باز کند.

 

این پایان کار نبود و در دقیقه ۷۳ این بار پیکه مددافع پیش تاخته آبی اناری ها توانست برای بار دوم دروازه گلادباخ را باز کند تا بارسا بازی باخته را با برد عوض کند در این حرکت سوارز روی پاس نیمار از روی نقطه کرنر از داخل محوطه جریمه شوتی را روانه دروازه ی گلادباخ کرد که این توپ با دفع دروباز ه بان جلوی پای پیکه قرار گرفت و او نیز دروازه خالی را باز کرد .

در ادامه بازی هر دو تیم موقعیت هایی داشتند که نتوانستند از آنها استفاده کنند و کاری از پیش ببرند و بازی با همان نتیجه ۲ بر ۱ به سود بارسا به پایان رسید

با این نتایج بارسا با ۶ امتیاز در صدر جدول قرار گرفت و مونشن گلادباخ بدون امتیاز در رتبه آخر جدول رده بندی قرار گرفت .

آمار و ارقام بازی: