یوفا سی ال – شاید اگر داور دیدار گل سالم و صحیح میرالم پیانیچ را به اشتباه مردود اعلام نمی کرد، اکنون نتیجه ی دیگری در این بازی رقم خورده بود اما یووه در نیمه ی دوم نتوانست کنترل بازی را در اختیار بگیرد و میلانی ها با یک بازی تدافعی و تاخیری موفق به کسب یک برتری شیرین در زمین خود شدند تا به ۲ امتیازی یووه در صدر جدول برسند.

 

در ۵ دقیقه ی ابتدایی شاهد یک نمایش تهاجمی از سوی تیم یوونتوس بودیم و دو موقعیت مسلم گلزنی برای بازیکنان یووه به دست آمد.

بازیکنان میلان در این دقایق با خطاهای زیاد مانع از پیش روی بازیکنان یووه در نیمه ی زمین خودی می شدند.

گل سالم یوونتوس که از سوی داور مسابقه به اشتباه مردود اعلام شد و تعویض اجباری دیبالا از مهم ترین نکات بازی در نیمه ی اول دیدار بود.

دیبالا به دلیل مصدومیت نتوانست یووه را همراهی کند و الگری از کوادرادو به عنوان جانشین وی استفاده کرد.

در ادامه یوونتوس موفق شد توسط پیانیچ دروازه ی حریف را باز کند اما داور مسابقه ابتدا گل را صحیح اعلام کرد ولی بعد از چند ثانیه این گل را مردود دانست.

یوونتوس در نیمه ی اول موقعیت های مناسبی را برای گلزنی داشت اما رفلکس های دوناروما مانع از این مهم شد.

در نیمه ی دوم بازی متعادل تر شد و میلان سعی داشت با کنترل بازی در میانه ی میدان، اجازه ی حمله به تیم یووه ندهد و نیم نگاهی نیز به دروازه ی بوفون داشت.

در ۶۴ دقیقه از بازی، لوکاتلی موفق شد با ضربه ای دیدنی و مهار نشدنی، دروازه ی بوفون را باز کند و بازی را به سود میلان تغییر دهد.

در ادامه یووه نتوانست فشار زیادی بر روی دروازه ی حریف وارد کند و میلان با کنترل دقیق و صحیح بازی موفق به کسب ۳ امتیاز ارزشمند و حساس این مسابقه شد.

با این نتیجه یوونتوس با ۲۱ امتیاز همچنان صدرنشین ماند و میلان نیز با ۱۹ امتیاز به رده دوم جدول صعود کرد.

آمار بازی : 

به نقل از یوونتوس ایران