یوفا سی ال – از هفته دهم سری آ، دو تیم میلان و پسکارا در سن سیرو به مصاف هم رفتند که در پایان شاگردان مونتلا توانستند با یک گل حریف خود را شکست دهند.

خلاصه بازی :

شیاطین میلان در این مسابقه خیلی زود کنترل بازی را به دست گرفتند،اما موقعیت خاصی روی دروازه حریف بدست نیاوردند و در آن سو پسکارا ضد حملات خطرناکی را روی دروازه میلان ایجاد کرد که هر یک با بی دقتی مهاجمینش به هدر رفت.

دقیقه ۲۴: سوسو از جناح راست سانتر کوتاهی می فرستد، در حالی که نیانگ منتظر بود تا این توپ را به گل تبدیل کند، کودا مدافع پسکارا این ارتباط را قطع کرد تا اولین موقعیت روسونری از دست برود.

دقیقه ۴۴: کارلوس باکای کلمبیایی از سمت چپ محوطه حریف ارسال کوتاهی انجام داد اما این ارسال توسط مدافعین میهمان قطع شد، نیانگ موفق شد این توپ قطع شده را به دست آورد و ضربه او به تیرک دروازه برخورد کرد، باکا تلاش کرد تا از توپ برگشتی استفاده کند اما مدافعین پسکارا با تکلی که انجام دادن مانع رسیدن توپ به مهاجم کلمبیایی شدند.

نیمه اول این مسابقه بسیار کسل کننده بود و دو تیم جانب احتیاط را رعایت می کردند.

نیمه دوم این مصاف باز هم با حملات میلان همراه بود و این تیم موفق شد خیلی زود به گل پیروزی دست یابد.

دقیقه ۴۹: بوناونتورای جوان موفق شد از فاصله ۲۰ متری از روی ضربه کاشته نخستین گل این دیدار و خودش را به ثمر برساند. ضربه زمینی او از زیر پای بازیکنان حاضر در دیوار دفاعی رد شد و به گوشه سمت چپ دروازه پسکارا رفت تا حساب کار ۱-۰ شود.

دقیقه ۵۱: پسکارا خیلی سریع موفق شد گل خورده را جبران کند، این تیم توسط بن علی به گل رسید اما داور این گل را به دلیل آفساید مردود اعلام کرد.

در ادامه این دیدار بازیکنان پسکارا برای جبران فاصله ایجاد شده دست به حملاتی زدند اما توانایی لازم برا ی رسیدن به گل را نداشتند.

دقیقه ۶۴: مموشای موقعیت خطرناکی را روی یک ضد حمله روی دروازه میلان ایجاد کرد اما ضربه این بازیکن توسط دوناروما دفع شد تا این دیدار همچنان با نتیجه ۱-۰ به سود میلان در جریان باشد.

در ادامه پسکارا باز هم دست به حملاتی زد اما مدافعین هوشیار میلان به همراه درخشش دوناروما مانع از گلزنی این تیم شدند.

دقیقه ۷۹: ماناژ موفق شد روی توپ برگشتی برای پسکارا گلزنی کند اما باز هم داور این گل را به دلیل آفساید مردود اعلام کرد.

در ادامه بازی با همین نتیجه دنبال شد تا میلانی ها با سه امتیاز شیرین از سن سیرو همچنان امیدوار به ادامه فصل باشند.

آمار بازی :