یوفا سی ال – در ادامه هفته هفتم سری آ، میلان در سن سیرو با کسب سه امتیاز حساس مقابل ساسولو، به رتبه پنجم جدول رده بندی صعود کرد.

میلانی ها در حالی از هفته هفتم سری آ ایتالیا میزبان تیم سرسخت ساسولو بود که رقبای اصلی اش، ناپولی و فیورنتینا هر یک بازی های خود را واگذار کرده بودند و اینتر و رم هم رو در روی هم قرار میگیرند.

شرح گل ها :

دقیقه ۹ : اولین گل بازی را روسونری به ثمر می رساند. توپ در سمت چپ به بوناونتورا می رسد و این بازیکن با شوتی زیبا دروازه ساسولو را باز می کند تا تیمش را با یک گل پیش بیاندازد.

بلافاصله آباته توپ را لو می دهد و پولیتانو در موقعیتی تک به تک بازی را به تساوی می کشاند.

تنها دو دقیقه بعد ساسولو به راحتی هرچه تمام تر دروازه روسونری را باز می کند گل به نام آچربی بازیکن سابق میلان ثبت می شود. شوک عجیب در سن سیرو! هنوز صحنه آهسته گل قبلی تمام نشده، روی همکاری پولیتانو و پیگرینی، این بازیکن با پشت سر گذاشتن گوستاوو گومز سومین گل را برای ساسولو به ثمر می رساند.

دقیقه ۶۷ : مدافعان ساسولو نیانگ را با خطا متوقف میکنند و داور اعلام پنالتی می کند. باکا پشت توپ قرار می گیرد و توپ را بر خلاف جهت کانسیلی وارد دروازه میکند.

دقیقه ۷۲ : شوت سرکش لوکاتلی به شکل بسیار زیبایی وارد دروازه می شود. بازی ۳-۳ میشود و هرچه بیشتر از زمان بازی می گذرد بر جذابیت آن افزوده می شود. باز هم گل برای میلان! سانتر نیانگ را پالتا با ضربه سر به گوشه دروازه ساسولو می فرستد. بازگشتی باورنکردنی  و حیرت آور از میلان…

میلان همین نتیجه را تا پایان بازی حفظ میکند تا ۳ امتیاز مهم را به اندوخته های خود بیافزاید.

آمار و ارقام بازی :