یوفا سی ال – جان لوئیجی بوفون سنگربان یوونتوس و تیم ملی ایتالیا در مصاحبه جدیدش عنوان کرد که شرایط یووه در حال حاضر ایده آل به نظر می رسد اما مسلما این راضی کننده نخواهد بود چرا که یووه همیشه به دنبال فتح تمامی عناوین است.

جی جی بوفون به اهالی رسانه گفت :

ما باید سعی کنیم در اروپا بهترین باشیم و برای تحقق این هدف باید سخت تلاش کنیم. آمدن هیگواین ما را قدرتمندتر از قبل کرده و بازیکنان باید او را در امر گلزنی تغذیه کنند.

اگر هدف ما کسب اسکودتوهای متوالی باشد همین طرز تفکر و رویکردمان کفایت می کند ولی اگر کاپ لیگ قهرمانان را می خواهیم مشخصا باید تلاش بیشتری کنیم و ذهنیت تیم تغییر پیدا کند.

بهترین دروازبان تاریخ افزود :

اگر در مراحل بالاتر به تیم هایی همچون بایرن مونیخ و بارسلونا برخورد کردیم باید از سد آن ها عبور کنیم چون برای کسب این عنوان باید بهترین ها را کنار زد.

آلگری می خواهد فلسفه جدیدش را در ترکیب تیم اعمال کند اما به دلیل مصدومیت های فراوان تاکنون موفق به انجام این امر نشده است.من به قدرت تاکتیکی تیم و ذهنیت آلگری ایمان دارم و مطمئنم در ادامه فصل پیشرفت می کنیم.

سوپرمن در خصوص میرالم پیانیچ نیز گفت :

به طور حتم ما تغییراتی در خط هافبک داشته ایم.باید به دنبال راهی باشیم تا بازیکنان جدید پتانسیل خود را نشان دهند. میرالم می تواند در جریان بازی تفاوت ایجاد کند. او توانایی های شگرفی دارد و ما باید به عنوان یک تیم، او را در بهترین پست و موقعیت قرار دهیم تا بتواند استعداد فوق العاده خود را نشان دهد.