یوفا سی ال – مهاجم اروگوئه ای بارسلونا در واکنش به خداحافظی استیون جرارد نامه ای احساسی خطاب به اسطوره باشگاه لیورپول در توئیترش منتشر کرد.

به مناسبت خداحافظی استیون جرارد با مستطیل سبز، لوئیس سوارز همبازی اسبق وی در لیورپول متن احساسی را جهت ادای احترام به کاپیتان ارزشمند آنفیلدی ها به انتشار رساند.

با توجه به رابطه صمیمانه میان آن ها و چهار سال بازی در لیورپول، سوارز در خصوص خداحافظی جرارد در توئیترش نوشت:

برای یک کاپیتان، برای یک هم تیمی و برای یک دوست. از باشگاه تاریخی، به باشگاهی تاریخی دیگر انتقال یافتم و در میان هم تیمی ها استیون جرارد، یک الگو را در باشگاه و در لیگ برتر بود. یک شوت زن قهار، یک گلزن، یک پاسور، مدافع و بازیکنی تمام عیار. بعد از چند هفته متوجه رهبر بودن او شدم. یک پیروزی خواه واقعی و هم تیمی باثبات که حتی بیرون از زمین هم همراه من است، حمایت می کند و چیزهای ارزشمند زیادی به من می آموزد. از تو خیلی متشکرم استیون. برای همراهی من در سخت ترین لحظات دوران حرفه ای، برای حمایت های بی قید و شرط و مشاوره های که دادی، رابطه ما فراتر از زمین فوتبال می رود. تو همیشه کنار من بودی، حتی وقتی که بسیاری از من دوری کردند. شما به من درس های زیادی دادیکه من سعی کردم یاد بگیرم، درست نقش یک برادر بزرگتر را داشتی که به برادر کوچکترش درس می دهد. ما بسیاری از لحظات زندگی خود را با هم بودیم و جنگیدیم برای چیزهای بزرگی که به باشگاه هدیه دهیم. این همواره در ذهن من خواهد ماند.