یوفا سی ال – بیل در دیدار برابر اسپورتینگ لیسبون در لیگ قهرمانان اروپا از ناحیه قوزک پا آسیب دید و نزدیک به سه ماه از میادین دور خواهد بود. در زیر نگاهی داریم به عنوان های مهم صفحه نخست روزنامه های ورزشی اسپانیا.

مارکا

تیتر نخست این روزنامه به گرت بیل اختصاص دارد. مهاجم رئال مادرید سه شنبه هفته آینده در لندن عمل می شود و دو تا سه ماه از میادین دور خواهد بود و ۱۳ تا ۱۹ بازی را از دست خواهد داد.

این نشریه به احتمال حضور تونی کروس در جام جهانی باشگاه ها اشاره کرد.

صعود اتلتیک بیلبائو به یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا از عناوین این روزنامه است. این تیم با شکست سه بر دو ساسولو در شب گذشته ( پنجشنبه) به مرحله بعد صعود کرد.

این نشریه به خداحافظی استیون جرارد از میادین اشاره کرد. اسطوره باشگاه لیورپول دیروز اعلام کرد که از فوتبال خداحافظی می کند.

این روزنامه به عملکرد آنتوان گریزمان اشاره دارد. مهاجم اتلتیکومادرید در دیدار برابر آیندهوون علاوه بر گلزنی در پاس دهی و کارگروهی نیز عملکرد خوبی داشت.

موندودپورتیوو

تیتر نخست این روزنامه به لیونل مسی اختصاص دارد. مهاجم بارسلونا برترین گلزن رقابت های اروپایی و لالیگا است. او می تواند شانس کسب کفش طلای اروپا را داشته باشد. مهاجم آرژانتینی با ۱۷ گل در صدر قرار دارد و پس از او کاوانی با ۱۶ گل در جایگاه دوم است.

صحبت های مسی از عناوین این نشریه است. مهاجم آبی اناری ها گفت: بارسا یهترین بازیکن جهان است و به یک بازیکن وابسته نیست.

آس

تیتر نخست این روزنامه به دوری طولانی مدت بیل از میادین اختصاص دارد.

نتایج تیم های اسپانیایی در لیگ اروپا از عناوین این نشریه است. ویارئال برابر زوریخ یک بر یک مساوی کرد و برای صعود باید در بازی آخر برابر استوا بخارست پیروز شود. سلتاویگو نیز مقابل استاندارد لیژ بلژیک با نتیجه مشابه متوقف شد و برای صعود به معجزه نیاز دارد.

آغاز هفته سیزدهم لالیگا با دیدار ایبار و رئال بتیس از عناوین این روزنامه است.