یوفا سی ال – از هفته دوازدهم رقابت های بوندس لیگا، تیم های بحران زده هامبورگ و وردربرمن به مصاف هم رفتند. ۳ امتیاز بازی برای خروج دو تیم از بحران و ناکامی های متوالی، کمک بزرگی خواهد کرد.

خلاصه بازی :

همانطور که پیش بینی می شد بازی پرموقعیت و داغ شروع شد. تنها ۳ دقیقه از زمان بازی گذشته بود که دفاع آسیب پذیر وردربرمن روی ضربه سر میشل گرلیتش باز شد. شاگردان الکساندر نوری ۱۱ دقیقه بعد روی کلر زیبای بارتلس به تساوی رسیدند. حملات متوالی تیم میزبان ادامه داشت تا اینکه بار دیگر گرلیتش خوش آتیه برای دومین بار دروازه دروبنی را فرو ریخت و حساب کار ۲ بر یک به سود هامبورگ شد. در حالی که بازی جذاب و مهیج دو تیم در نیمه اول روبه اتمام پیش می رفت، سرژ گرنابری ملی پوش به زیبایی مجددا کار را به تساوی کشاند.

نیمه دوم برخلاف نیمه اول، آرام و کم موقعیت سپری شد. دو تیم میلی به تهدید یکدیگر نداشتند و به نظر به ۱ امتیاز بازی قانع باشند. در اواخر بازی تیم میزبان حملاتی را صورت داد ولی کارساز نبود تا اینکه بازی با نتیجه ۲-۲ تساوی به اتمام برسد. ۱ امتیاز بازی دردی از دو تیم را دوا نکرد چراکه هامبورگ با ۴ امتیاز همچنان در قعر جدول ماندنی شد، برمن نیز ۸ امتیازی شد و در مکان شانزدهم باقی ماند.